Idee saab teoks
787589 korda vaadatud
Projektid, milles osalen/ osalesin...
Arhiiv...
Viimased postitused
Märts 2009
Minu nupuke...
20 Märts 2009
MÄRTSIJÄÄ

Minu eelmist postitust võiks pealkirjastada: ´´Märtsis algas mai´´. Olles meeleliselt tajunud juba suure kevade ilu ärkvel kaskede, hiirekõrvus metsatukkade ja õiteehtes õunapuudega, tulen seekord reaalsusesse tagasi – küllaltki talvisesse märtsi.
Kas olete tajunud, et mõnel hetkel äkitselt lööb ninna kevade lõhn, lõhn, mis on äraarvamatu segu sulavast lumest ja jääst. Põgus kevadine viiv, mil kõik on vägagi teistmoodi, kui talvel. Jää ning lume vahele on tekkinud tillukesed keerised ja nired. Kogu olemine on täis lustakat vulinat ning linnukeste siristamine loob sellele imeilusa tausta. Imeline!


Märtsijää

Nii mitmesugust on märtsijääd, alates päriselt klaarist, päikeses küütlevast ning lõpetades vesise ja urbsega, siiski täis sisemist sära ja hiilgust.


Päikeses küütlev ja sillerdav märtsijää.

Fred Jüssi on märtsijääd tabavalt iseloomustanud:´´Ühes on märtsijää alati ühesugune: kui paned nina vastu jääd ja vaatad hästi ligidalt, siis võid näha kevade tulekut.´´Võtsin minagi märtsijää oma pihku, vaatasin seda kuhjakest hästi ligidalt ja käes ta oligi!
KAUNIST KEVADET!
le_.li postitas 12:16 - Link - kommentaarid (16)
Pulloverist leiab nii mõndagi...
Tasub vaadata...
Maireh

Kastan