Idee saab teoks
835239 korda vaadatud
Projektid, milles osalen/ osalesin...
Arhiiv...
Viimased postitused
Juuni 2016
Minu nupuke...
30 Juuni 2016
SALLID JA SILLAD

Kummaline, aga minu esimesel „triibulisel“ on mingi äraseletamatu lummus, mis mind ikka ja jälle oma embusesse võtab. Selle hea tunde ajel, aasta hiljem, kudusin taaskord Helga Rüütli loodud triibud salli sisse.


Teisele järgnes koheselt kolmas. Seda mitte tahtlikult, vaid olude sunnil. Järgmist salli plaanisin kududa „Õlelille“ kirjalist, kuid paari kootud mustrikorra järel harutasin kõik tehtu üles. Antud mustrikiri peitis end tumeda lõnga sisse nii ära, et kaunite õite asemel tekkisid nn. tühised augud.
Ja kuna otsekohe uut mustrit mul kusagilt võtta ei olnud ning päev raisku ei läheks, laskusin jälle oma heasse lummusesse...

Juhtus nii, et ühesugused sallid said ka ühesugustel objektidel – sildadel - pildile püütud.Järuska sild: Rannapungerja jõel puitsõrestikuga teadaolevalt ainus katusega sild Eestis.
See on 26,4 meetrit pikk ja 6,7 meetrit kõrge ning 4,7-meetrisest laiusest piisab ka autodele. Sillal on avatud 15 tahvlist koosnev näitus „puitsillad“, mis käsitleb eesti vabariigi aegseid puitsildu.
Kui Peipsi kanti sattute, sõitke tasa üle silla, üle katusega silla. Ja kui ei sattu, siis siin kena
video vaatamiseks.Tartu Ülikooli botaanikaaia tiigil olev sild. Valge, ilus, romantiline. Sild, kus iga aia külastaja, jalutaja, piduline, pulmaline või ka käsitööline oma ihaldatud pildi teeb.
Mingem ikka botaanikaaeda jalutama, hurmavaid lõhnu ahmina, silmailu nautima, hingerahu leidma ja valgele sillale pilti tegema.

le_.li postitas 18:14 - Link - kommentaarid (9)
Pulloverist leiab nii mõndagi...
Tasub vaadata...
Maireh

Kastan