Idee saab teoks
835569 korda vaadatud
Projektid, milles osalen/ osalesin...
Arhiiv...
Viimased postitused
Veebruar 2013
Minu nupuke...
24 Veebruar 2013
SININE
ja sini-must-valge


Pisemat sorti rätik (pikkus 125 ja kõrgus 68cm) näidiseks Rowan fine lace lõngasriiulisse. Taaskord ääresatsiga ja taaskord kootud ühest tokist lõngast. Eelmine näidis osteti ära.

***************

Tänase pidupäeva puhul on hea ära mainida ühe sini-must-valge kaelakee valmimise lugu.
Minu endine töökaaslane Margot, kes juba pikka aega elab ja töötab Inglismaal, soovis saada ilusat Eesti lipu märki. Selleks, et seda rinnas kanda ja uhkusega oma päritolu kõigile näidata (eriti Londoni olümpiamängude ajal). Saatsingi talle trikoloori märgid, ühe glasuuriga kaetud südamekujulise ja teise tikitud lipuga ümmarguse. Ümbrikusse panin ka kõrvarõngad sinise jadeiidi, musta oonüksi ja valge türkiisi kooslusest. Igaks juhuks - kui märki rinda ei pane, siis kõrvarõngad võiksid kõrvas rippuda küll.
Koheselt tuli ka kaelakee soov. Kaelaehe valmis samadest materjalidest, nagu kõrvarõngadki, sini-must-valgetest poolvääriskividest.

Aga miks veel punane süda, tekib küsimus? Punane marmorist süda sai lisatud selleks, sest tean, et Margotile on Eesti endiselt kallis ja oma kodumaad kannab ta alati oma südames kaasas (PS! Margot on isegi oma ämma „eesti-usku“ suutnud pöörata; näit. Proua Ämm olevat olnud olümpiamängudel päris nõutu, kuna ei suutnud ta otsustada, kellele kaasa elada, kas inglastele või eestlastele???).
Tervitused Sulle, Margot, udusesse Londonisse!

le_.li postitas 18:14 - Link - kommentaarid (5)
Pulloverist leiab nii mõndagi...
Tasub vaadata...
Maireh

Kastan