Idee saab teoks
835618 korda vaadatud
Projektid, milles osalen/ osalesin...
Arhiiv...
Viimased postitused
Detsember 2012
Minu nupuke...
30 Detsember 2012
IDEE FIX

Detsembri alguses ootasin ma rahumeelselt oma selle aasta jõulikingi IDEE FIX´i, midagi sellist nagu tunamullune portselanmuna või mullune “Talveöö“.

Olin kindlel, mis kindle, et idee fix mind tabab, toob pähe mõtte, mis kummitama ja painama hakkab ning lõpuks teostuseni viib.
Oma argiasjade toimetamise käigus muudkui ootasin ja unistasin… Iga hinna eest püüdsin säilitada positiivsust ja head tunnet. Parimal juhul aitas ootamise õhin mul mõnda keerulist olukorda lahendada, halvimal juhul aga raiskasin ülemäärase süvenemisega lihtsalt oma aega.
Ootasin ja unistasin ja süvenesin… Tegelikult oli see lausa hirmutav ja kohutav. Kui tõtt tunnistada, kartin ma, et sel aastal jäävad jõuluterivtused ja -kingitused olemata.

Siiski, mööda unistuste täitumise teed kulges kohale ka minu idee fix.


IDEE FIX nr.1: ümbrikus saadetud tervitused koos mustrikaardi ja mustrikudumise lõngadega:Kord kohvi juues jäi pilk peatuma laual poolelioleval sokil, seentega värvitud lõngadel ja kaunil kudumismustril. Mõte hakkas tööle ning idee sai teoks. Valisin sobilikud lõngad, kerisin nendest pisikesed vihid, täpselt nii suured, et ümbrikusse mahuksid ja täpselt nii palju, et ümbrik ilusasti täis saaks. Sildikene ka külge, et ikkagi seentega värvitud. Aga muster? Vastavalt lõngade värvile kujundasin mustri postkaardiks. Tervitused kaardile ja ümbrik teele!
IDEE FIX nr.2: pihku pistetud lõhnav pakike koos parfüümpadjakeste ja pisikese kotikesega:Olen aldis lõhnade maagiale.
Juhuslikult sattusin peale Millefiori parfüümpadjakestele (3 tk pakis, mõeldud käekoti lõhnastamiseks). Lahe asi! Mõte liikus edasi... Ühe padjakese võib ridikülli poetada, teise pesusahtlisse panna, kolmanda...
Kolmandale heegeldasin pisikese kotikese . Nii saab seda lõhnakotikesena kasutada, kus iganes. Ja kui lõhnakotikesel lõhn otsa saab, siis võib kotikese sisu välja vahetada.
Näiteks panna sisse ylang-ylangi eeterliku õliga immutatud vilditud südamedvõi roosipuu-lõhnalised lilledvõi värvilised kuulikesed lavenli lõhnagavõi lihtsalt täita kotike tutsu villaga, millele on tilgutatud paar tilka lemmikparfüümi
PS! Ärge unustage, et selleks aastavahetuseks on sellised soovitused:
selga must, sinine või roheline
ehteks vääriskivid
lauale delikatessid.
le_.li postitas 18:22 - Link - kommentaarid (11)
Pulloverist leiab nii mõndagi...
Tasub vaadata...
Maireh

Kastan