Kelly käsitööd http://


Kelly käsitööd
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MinustVanus: Kolmas kümme
Asukoht: Kehra
Tähtkuju: Jäär

Igatmoodi näputööd ;)

KIIRE ÜLEVAADE:Huvitavad lingid:

LANAGROSSA
Vahvad vilditud kotid
Voodriga kilekindad lastele
JÕULUD
HEEGELDATUD MÄNGUASJAD
VANAD KINDAMUSTRID
VILDITUD KOTTE
KOOTUD (ja vilditud) KOTID
Sajad LAPIMUSTRID ÕMBLEJALE
Ja veel huvitavaid kotte
Kudumid koos skeemidega
KINDAD, SOKID
Võrratud kudumid
KYLLI KERAAMIKA
WALDORF-nuku õmblemine
KREISI :)
KÄTHE-KRUSE NUKUD
Lapiguru :)
SUPERKUDUJA
TINGMÄRGID (heegeld.)
LAPIKORVID
RAHAÜMBRIK
Imeline kootud tekk!
FREEFORM
Pöörased ideed
INSPIRATSIOONIKS
HEAD MÕTTED
LEMMIKUD:......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
01 Veebruar 2011
Kaotatud jaanuar!

Ma ei mõista, kuhu ma kaotasin jaanuarikuu. Tegin uue aasta hakuks toreda perekalendri, millesse olulised sündmused üles märkida. Ei jõudnud eriti pliiatsi järele haaratagi, kui juba oli vaja uus leht ette keerata. Kuhu see jaanuar kadus? Kas sel aastal oli selles tavalisest poole vähem päevi?
Noh, tegelikult läks kuu kiirelt seetõttu, et kogu aeg oli midagi käsil. Ja selle kohutava tormamise vahele mahtusid ka haiglapäevad lapsega (tänan heade soovide eest, salmonelloosist oleme nüüd lahti ja tervised on korras), väike reis Rootsimaale, üks sünnipäev, hästi palju tööd. Käsitöös tunnen end sel aastal ka väga kindlalt. On valminud paar suuremat teost, mida veel vara näidata on. Ja nii see jaanuar läks!
Täna on veebruar. 01.02.2011. Minu vanema poja sünnipäev. 11 sai. Ja see on hiiglama vahva! Ta on mul nii tubli ja tark poiss! Päris pubekas veel ei ole, aga esimesed sümptomid sellest ettearvamatu kuluga eluperioodist on juba märgata. Neljas klass on väga raske (mulle!) ja ta saab õppimisega enamasti iseseisvalt hakkama. Mind ei maksa näiteks matemaatikas enam abistajaks lubada, kuna ma jagavat "vanamoodi" ja nii ei tohtivat. Vat siis. Jaanuarikuu kolmandal päeval küsiti minult sampuse eest tasumisel dokumenti, IV klassi matemaatika jaoks olen aga liiga vana.

Ahjaa. Eile tegin ühe käsitöötriki küll. Ja seda võin näidata kah. Ei ole teine mitte midagi erilist, aga oma keerukuses võttis mind hooti lausa higistama.
Eks igas peres käivad mõned asjad sugulaste vahel ringi. Meil ringlevad näiteks turvahällid- ja toolid. Kõigepealt kasutasid neid minu kaks maragratti, siis läks järg ühe imetoreda tirtsu kätte. Kui hällliga ei olnud viga ja see säilitas kolmanda beebi sõidutamiseks kriitikat, siis kaks 3-8-aastast üle elanud suuremad istumisalused said ikka ribadeks istutud. Sellisteks:

Turvatool1

Ja ega ühele peenele piigale ei sobi ju säärast hirmutist istumise alla sättida! Harutasin siis kõik detailid kenasti lahti, kinnitasin neile uhiuued (ja mitte enam puuvillased dressikangad) riidetükid peale ja õmblesin siis jälle kokku tagasi. Oh neid keerulisi käänakuid ja kandijuppe ja auke ja muhke. Kaks nõela lõhkusin ära. Ja sain jälle lahti mõnest tükist kodus seisnud kangast. Oli hullem töö kui mõne lapitekiga. No lapitekiga ei olegi asi sugugi hull!

Turvatool2


Turvalist reisi Sulle, vahva väike sugulane!

---

Nii. Ja täna oli veel ühel põhjusel väga lahe päev! Ma käisin juuksuris ja sain lahti tervest aastast oma juustes. Augustis 2007 olin kuklalt päris lühike ja sama aasta lõpus leppisin endaga kokku, et pean lõikamisega veel korra elus piiri. Sattusin aga nii hoogu, et nüüd jäid otsad juba püksivärvli vahele kinni. Ja tänu juuksuritädi Küllile on täna hulga lahedam olla. Enesetunne on koguni nii mõnus, et ma imestan siiralt, miks inimesed sellise rahulolutunde saamiseks paar korda nädalas juuksuri juures ei käi (ja MIKS mina seda.... mmm... poolteist aastat vähemalt teinud ei ole!).

Soeng

----
Kõiges muus mõttes on mu elu kirju. Näen hästi põnevaid unenägusid ja kui käsitööpalavik lubaks magada, vaataksin suurima heameelega unenägusid. Mulle lihtsalt kohutavalt meeldib see unenäomaailm! Olen seal orienteerumises juba nii osav, et suudan vahel oma hirmusid valitseda, julgen laiemalt lennata ja kaugemale kõndida. Aga see ei ole käsitööjutt hoopiski... Sattusin lihtsalt lobisema. Sest täna oli täitsa ok (loe: „ok“) päev. Nagu mu üheteistkümnene tavatseb ütelda.

Olge terved!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
LEMMIK:

-raamat
"Rock´n Roll ja Ridamaja"

-film
"Ristumine peateega"

-muusika
Siiri Sisask
U2

MÕTTETERA

HINDA AEGA - SEE ON LÕNG, MILLEST ON KOOTUD ELU......

Meeldib, ei meeldi
Meeldib
Armastusega tehtu Ei meeldi
Ajapuudus
UUDISTAJAID

673789 korda...

Arhiiv
Viimased postitused
Veebruar 2011