Heegeldamisega on küll lihtne - seda saan teha hommikul ja õhtul marsas (esimeste lappide puhul toimus totaalne "pimeheegeldamine", nüüd on 8 ja 17-ajal juba palju valgem).
Oma tekiteo panen blogisse kirja enda tarvis. Motivatsiooniks. Et ma hommikul ikka pisut heegeldaksin tukastamise asemel!
Tekk tuleb tumeroheliste lilledega. Ja ma ei põe üldse, et rohelisi lilli tegelikult ei ole. Mul on magamistuba, mis nõuab rohelisi lilli ja kogu lugu

Kuna kõik mu lapid on ühesugused (südamik erineb), ei hakka ma sel teemal enne valmimist eraldi postitusi tegemagi. Ma arvan.

Selline on siis üks lapp. Heegeldan kohe kokku ja praegu on tekist valmis 1/6. Väga palju on veel teha. Enda tarvis tegin natuke arvutustööd - et enne suure asja algust oleks selge, kui palju võib tekile aega ja materjali kuluda:

---------
Õmmelnud olen ka. Üleeile õhtul õmblesin ühe koti. Kui nööbid saan, näitan lähipäevil
