Kelly käsitööd http://


Kelly käsitööd
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MinustVanus: Kolmas kümme
Asukoht: Kehra
Tähtkuju: Jäär

Igatmoodi näputööd ;)

KIIRE ÜLEVAADE:Huvitavad lingid:

LANAGROSSA
Vahvad vilditud kotid
Voodriga kilekindad lastele
JÕULUD
HEEGELDATUD MÄNGUASJAD
VANAD KINDAMUSTRID
VILDITUD KOTTE
KOOTUD (ja vilditud) KOTID
Sajad LAPIMUSTRID ÕMBLEJALE
Ja veel huvitavaid kotte
Kudumid koos skeemidega
KINDAD, SOKID
Võrratud kudumid
KYLLI KERAAMIKA
WALDORF-nuku õmblemine
KREISI :)
KÄTHE-KRUSE NUKUD
Lapiguru :)
SUPERKUDUJA
TINGMÄRGID (heegeld.)
LAPIKORVID
RAHAÜMBRIK
Imeline kootud tekk!
FREEFORM
Pöörased ideed
INSPIRATSIOONIKS
HEAD MÕTTED
LEMMIKUD:......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
28 Juuni 2007
No tere!

Lubasin küll, et nüüd tuleb tihedasti postitusi, aga võta näpust - pooleli on korraga mitu asja, aga suures ajapuuduses on kõik viimistlemata ja poolikuid töid ei ole mul kombeks eksponeerida.

Tänane postitus on VÄRVIPAKIVAHETUSEST. Just-just, mina sain oma paki kenasti kätte Eile enne postkontori sulgemist tõin endale koju ühe põneva ja SUURE kasti. Aitäh Sulle, Kriuks2!!!!!!!!!!!

Laotasin oma paki kapile lahti. Ikka võtsin ühe asja ja siis teise ja siis kolmanda ja kokku sai selline väga tubli suur kuhi siniseid asju:

V2rvipakivahetus

Pakis oli 3 tokki mohäärlõnga, 2 tokki efektlõnga, 1 rull heegelniiti, 4 tutsakut mulineeniiti, 2 küünalt, pastakas, pakike pärlitega, kee meisterdamiseks mummud, sokiajakiri (mmmm..), nööpaugulõikaja, NIIDIOTSAKÄÄRID (Neid oli mul HÄDASTI tarvis!!!), sinised klaasipoolikud (nende järgi tundsin ma kohe Kriuks2-e ära ja täna hommikul vaatasin foorumist, et ta oli just sel päeval paki postitanud, nii et detektiivitöö jäi lühikeseks ), tekstiilivärv ja pastillid. Ning keraamiline kalakene seinale riputamiseks! Ja veel üks vahva isetehtud reisivate lõngakerade hoidja. Selline suur pakk! On ju vahva!!!

Ma seisin terve õhtu suu ammuli selle hunniku ees Nii põnev (no ja otse loomulikult plaanin nüüd enda pakki ka pisut kasvatada, et mitte alla jääda!).

Ja ühest asjast selles pakis tahaksin ma pikemalt rääkida. Sellest lõngakerade hoidjast! Kui paki avasin ja nägin heegeldatud kotti, mille ülemisest otsast paistis vaid suu, teadsin kohe, et see on mõeldud lõngakerale. Pudelisuust kangutasin välja postkaardi. Selle tagaküljel oli väga üksikasjalik õpetus, kuidas sellise väikese tünniga ringi peab käima. Nii armas! Ega midagi, eemaldasin koti täpselt juhiste järgi. Selgus, et pudel on keskelt läbi lõigatud ja ääred üle HEEGELDATUD! Täitsa lõpp kui äge! Ja pooled käisid lahti. Kera sisse, ots kaelast välja ja pooled jälle kokku!
Vat nii:

V2rvipakivahetus2

Minu poolik motiiv rändas kohe pudelisse. Ja mul on siiralt hea meel, et vähemasti üks plastpudel on leidnud endale uue kodu ja ülla eesmärgi! Pistsin oma pooliku töö kerakese kohe selle sisse ja täna on see leidlik kunstiteos mul juba tööl kaasas! Ja mul on niiiiii mega hea meel! Just eile sõitsin marsaga koju ja viimases pingis istudes oli hää heegeldada. Aga kera, see pani kotist põrandale ja enne väljumist käis kõva lõngakeratrall! Nüüd seda muret ei ole! Ausalt, olen väga väga õnnelik!

Aga selle järgi aimasin tegijat:
Klaas

TUHAT TÄNU, KRIUKS2!!!!!!!!!!!!!
(Kui ma nüüd puusse panen tegijaga, on küll äge )

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
LEMMIK:

-raamat
"Rock´n Roll ja Ridamaja"

-film
"Ristumine peateega"

-muusika
Siiri Sisask
U2

MÕTTETERA

HINDA AEGA - SEE ON LÕNG, MILLEST ON KOOTUD ELU......

Meeldib, ei meeldi
Meeldib
Armastusega tehtu Ei meeldi
Ajapuudus
UUDISTAJAID

673375 korda...

Arhiiv
Viimased postitused
Juuni 2007