Kelly käsitööd http://


Kelly käsitööd
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MinustVanus: Kolmas kümme
Asukoht: Kehra
Tähtkuju: Jäär

Igatmoodi näputööd ;)

KIIRE ÜLEVAADE:Huvitavad lingid:

LANAGROSSA
Vahvad vilditud kotid
Voodriga kilekindad lastele
JÕULUD
HEEGELDATUD MÄNGUASJAD
VANAD KINDAMUSTRID
VILDITUD KOTTE
KOOTUD (ja vilditud) KOTID
Sajad LAPIMUSTRID ÕMBLEJALE
Ja veel huvitavaid kotte
Kudumid koos skeemidega
KINDAD, SOKID
Võrratud kudumid
KYLLI KERAAMIKA
WALDORF-nuku õmblemine
KREISI :)
KÄTHE-KRUSE NUKUD
Lapiguru :)
SUPERKUDUJA
TINGMÄRGID (heegeld.)
LAPIKORVID
RAHAÜMBRIK
Imeline kootud tekk!
FREEFORM
Pöörased ideed
INSPIRATSIOONIKS
HEAD MÕTTED
LEMMIKUD:......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
01 Veebruar 2007
Tere jälle!

Kuna eile õhtul ma millegipärast Isetegijatesse ei pääsenud, aga LAPIPROJEKTI viimane päev oli käes, likvideerin oma võla ja panen oma tehtud töö täna välja.

See projekt oli minu jaoks väga keeruline. Kõik lapid eraldi on väga vahvad, aga nende suurused ja iseloomud väga erinevad. Armastan täpsust ja korrektsust ning erikujuliste lappide üheks objektiks ühendamine käis üle mõistuse Kord proovisin kolmnurkset salli heegeldada. Ikka nii, et kandilised lapid üles ja keskele ning ümmargused äärtesse ja otsa. Aga kui hakkasin ümmargusi enamvähem mõõtu heegeldama, olid need keskmise laudlina suurused ja kogu rätik oleks tulnud ilmatuma suur. Harutasin üles. Siis mõtlesin, et teen piiiiiiiiiiika diivanipadja. Et topin ühe vorsti vatiini täis, tepin 11 kohast sirgelt läbi ja igale tekkinud ruudule kinnitan ühe lapi. Aga nõnda nagu Susa on hädas sobiva kanga leidmisega, nii ei leidnud mina ka parajat tükki head riiet.
Ja siis sündis lõplik idee: tellisin minagi endale 2 lubatud Isetegija kalendrit. Ja kinkisin mõlemad ära. Endale jäid näpud... Ühel päeval istusin oma Sõbralappide keskel ja harutasin vahepeal heegeldatud ridu. Vahtisin kalendrit ja nuputasin, kuidas küll jõuda oma projektiga tähtajaks valmis. Palun väga, siin see on:

kalender JVM

kalender AMJ

kalender 005

kalender 007

Nüüd on mul päris oma ISETEGIJATE KALENDER! Ja naturaalsemat enam ei saagi

Töö käigust ka: kõigepealt ostsin 2 imeodavat (4.50/tk) kalendrit ja 4 suurt kartongpaberit (lõikasin need omakorda kolmeks), natuke voltimist ja õmblesin lapitükid igaüks eraldi kartongile. Kalendreid ostsin kaks seepärast, et ühe lehel on 2 kuud (üks ühel, teine teisel pool). Pildil klikates näed natuke lehtede tagumisi pooli ja traageldamist:

kalender 1

Kuna numbriväli ei ole kartongile liimitud, vaid läbi papi sisse tehtud pilukeste lihtsalt sinna "istutatud", saan nüüd kasvõi igal aastal kalendripilti vahetada Otsisin küll poest fotonurki nubrilehtede kinnitamiseks, aga neid ma õigeks ajaks ei leidnudki.

Ja veel: kuna heegeltükid on kartongile traageldatud, saan neid tulevikus kasutada mistahes uue ja hullu idee rakendamisel! Noh, siis kui kalendrist ikka täiesti villand saab
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
LEMMIK:

-raamat
"Rock´n Roll ja Ridamaja"

-film
"Ristumine peateega"

-muusika
Siiri Sisask
U2

MÕTTETERA

HINDA AEGA - SEE ON LÕNG, MILLEST ON KOOTUD ELU......

Meeldib, ei meeldi
Meeldib
Armastusega tehtu Ei meeldi
Ajapuudus
UUDISTAJAID

721897 korda...

Arhiiv
Viimased postitused
Veebruar 2007