Masintikkimisblogi
Masintikkimisblogi
M A S I N T I K K I M I S K O O L I T U S E D - ka Töötukassa klientidele.
Janome MBX, Husqvarna 6D, Brother PE-Design, Bernina, Wilcom.
Masintikkimisfailid tellimisel, tikkimistöö tellimisel.
Tikkimine odavam kui trükkimine!
03 Veebruar 2016
Arhailine tikand - miks mitte käsitööliste pistetega

Masintikkimistehnikate valik ei ole sugugi piiratud, igaüks saab leiutada oma pisteid ja neid tikkida. Masinaga tikkimisel on kõige lihtsam tikand loomulikult see, mis on ühevärviline. Siis ongi nii, et vajutad nuppu, masin tikib ja ise saad kohvi juua
Mitmesuguseid tikkimispisteid saab ise luua, just selliseid nagu tarvis. Näiteks siin on sellised ristuvad niidipostid lille varre küljes. Samas varre ots algab hoopis varspistega ja läheb sujuvalt üle ristuvate pistetega varreks, sest just nii on disain joonistatud.
Arhailine tikand tänapäevases võtmes, natuke lustakas

Just nii võib iseloomustada uut Tiina Kraavi joonistatud arhailist tikandite kollektsiooni, mis on hetkel valmimisel. Osad tikandid on kohe kasutamiseks valmis ja kättesaadavad. Mõned tikandid lisanduvad veel lähiajal. Kogu kollektsioon on mõeldud mugavale tikkijale, st niidivahetusi on vähe. Iga tikand tikitakse 3-4 niidivärviga. Eriti mugav on seda tikkida mitmenõelalise tikkimismasinaga, st tikkija ise masina juures ei pea üldse midagi tegema, masin vahetab ka niite ise. Kuna masin tikib üht tikandit väga kiiresti, umbes 10 minutiga, siis võib neid tikandeid kohe palju tikkida, kui teil leidub veel üks 10 minutit.
rena posted @ 12:34 - Link - kommentaarid
421977 visitors