Masintikkimisblogi
Masintikkimisblogi
M A S I N T I K K I M I S K O O L I T U S E D - ka Töötukassa klientidele.
Janome MBX, Husqvarna 6D, Brother PE-Design, Bernina, Wilcom.
Masintikkimisfailid tellimisel, tikkimistöö tellimisel.
Tikkimine odavam kui trükkimine!
04 Juuni 2014
Nõelamaalingu tikkimistehnika. Needle painting embroidery. Needle painted embroidery design

Nõelamaalingu tikkimistehnika on uus ja põnev nii käsitsi tikkijatele kui ka masintikkijatele. Selle tehnika teerajajaks võib nimetada Lõuna-Aafrikas elavat meistertikkijat Trish Burr-i. Ta on välja andnud ka mitmeid nõelamaailingu tikkimistehnikas raamatuid. Algajale tikkimishuvilisele soovitan raamatut "Needle Painting Embroidery : Fresh Ideas for Beginners by Trish Burr". Kõik tema ülejäänud raamatud on mõeldud pigem edasijõudnud tikkijatele. Siin mõned lingid tema tikkimise raamatutele ja hiljuti valminud tikanditele:

Interneti aadress, kust saab osta Trish Burr-i raamatut

Trish Burr tikandite valik

Nõelamaalingu tehnika masintikandis

Olen nõelamaalingu tehnikat veidi uurinud ja välja töötanud tehnika masintikkijatele, mis põhineb Trish Burr-i õpetustel. Õpetan nõelamaalingu tikkimistehnikat kõigile masintikkimise huvilistele. Siinkohal julgen öelda, et tikandeid on võimalik teha iga tikkimistarkvaraga, mis võimaldab tikandite programmeerimist (Brother, Husqvarna, Janome, Bernina). Lisan siinjuures, et ka Eesti Töötukassa kliendid saavad tulla masintikkimiskoolitustele.
Masintikkimise koolitusi olen korraldanud juba nii palju, et tikandite allalaadimise lehel on saadaval minu andekaima õpilase disainitud ja programmeeritud mooni tikandifail. Tikkimiseks on vajalik 10x10 cm tikkimisraam. Täpsem tehniline info pildil klõpsates:
rena posted @ 08:50 - Link - kommentaarid (1)
421973 visitors