Masintikkimisblogi
Masintikkimisblogi
M A S I N T I K K I M I S K O O L I T U S E D - ka Töötukassa klientidele.
Janome MBX, Husqvarna 6D, Brother PE-Design, Bernina, Wilcom.
Masintikkimisfailid tellimisel, tikkimistöö tellimisel.
Tikkimine odavam kui trükkimine!
19 Veebruar 2013
Ohutuim lips lapsele on tikitud lips
Üks mu vana hea sõber käib ka vahel mu blogi vaatamas ja tallegi meeldisid tikitud lipsud. Tema tõigi kohe välja kõige tähtsama - see on lapsele ohutu.
Lisaks ei saa ju salata, et tegu on ka mugavaima lipsuga üldse, ta ju ei pitsita kaela peal. Samuti pole muret, kas lips on ikka otse, kenasti seotud jne.
Vabariigi aastapäevaks kujundasin pidulikuma lipsu tikandi. Tikandi kolmevärviline põhi valmis kõige pealt. Lipsu ääristab mõnus tumepunane raam, see värv meeldib mulle alma materi päevilt.


Aga midagi oli nagu puudu. Sinise tausta peale ju rukkilill ei sobi, nii saigi lihtne suitsupääsuke tikandit kaunistama.Sõbrapäevast üks mälestuspilt, poisid on tikitud lipsudega.
rena posted @ 13:29 - Link - kommentaarid
08 Veebruar 2013
Lipsumaania jätkub: Rebase tikand
Idee kasvas välja sellest, et mulle kohe tundus, et lipsu ülemine äär meenutab väga kellegi kõrvu. Kuigi disainisin selle tegelikult t-särgi kaelusejoont silmas pidades. Kohe sündiski üks rebane, mis on aga hoopis seljaga, uhke kasukaga, seljalt tumedam ja muidugi valge sabaotsaga. Selline:


See polnud ikka see, mida vaja. Oleks ikka näoga vaja, sai selline:


No ikka pole nagu see, midagi on päris puudu, näiteks käpakesed. See on nüüd mitme inimese käest läbi käinud, kes igaüks andis oma panuse ja millele mina lõppviimistluse tegin. Tänud Tiinale ja Anule.
Selline see valmis tikitud rebane sai. Pildil klõpsates ka tehniline info.rena posted @ 10:30 - Link - kommentaarid (8)
07 Veebruar 2013
Kadrina seelikutriibuga lips, ristpiste tikand

Mida laps tahab, seda peab ju saama, ja saigi. Lipsu värvid valisin veidi erksamad kui mu villasel seelikul, sest seelik on ju vana ja värvid juba pleekinud. Tikand tuli tõepoolest rõõmus, kohe selline positiivsust kiirgav, nagu kevade ootusele kohane
Tehnilisem info pildil klikates


rena posted @ 08:30 - Link - kommentaarid (1)
05 Veebruar 2013
Sõbrapäevaks tiki lips, miks mitte ristpistes
Lasteaeda võiks ju ka veidi pidulikumalt sõbrapäeva puhul minna. Mõeldud, tehtud.
Esimene lips tuli selline, minu arvates igati vahva, ämblikuga ja puha. Aga mu põnn ütles seda nähes, et tema tahab hoopis triibulist, ja näitas pildi ette, millist. Nimelt meil on kodus üks rahvarõiva seelik, mida olin kunagi pildistanud, müüja jutu järgi Kadrina seelik. No tuleb siis uus pluus teha, ei ole pääsu.
Ämblikuga tikkimisfail on ka saadaval. Käsitsi tikkimise huvilisele pakun ruudustikul mustri skeemi pdf failina. Info pildil klikates.


rena posted @ 14:41 - Link - kommentaarid (3)
424930 visitors