handmade by janza
handmade by janza
28 Oktoober 2008
Et siis natukene minu tegemistest..... Sellise klassikalise käsitööga - kudumine, heegeldamine, tikkimine, õmblemine, ei ole ma just väga sina sõber. Viimati sai neid tehtud vist põhikooli ajal kohustuslikus korras käsitöötunnis. Vahepeal ei teinud üldse midagi, kuid viimase aasta jooksul olen käsitöö jälle enda jaoks avastanud. Ega muidu vist ei olekski hakanud erinevate asjadega tegelema, aga ema sai kusagilt käsitöö pisiku ja peale seda kui teda hakkas käsitöö hullus valdama, sain ise vist ka nakkuse. Algul ei tahtnud üldse vedu võtta aga nüüd vist ei lähe peaaegu ühtegi nädalavahetust mööda, kus ma endale nii umbes kümmet paari uusi fimost kõrvarõngaid ei tee. See on mu lemmiktegevus.
Suutsin ka töökaaslased savi hullusega nakatada ja nii me siis üks nädalavahetus asjatasime:Viimastest töödest veel mõned pildid!

Jõulud ju lähenemas

Salvrätitehnikast sattusin ka vaimustusse peale seda kui Eria seda Läänemaal mõned nädalad tagasi õpetamas käis. Super lahe asi. Endale olen juba ehetekarbi teinud ja nädalavahetusel sai üks pildi moodi asi ka valmis.

Kassid läinud hiirtel pidu

Mõned karbid värvisin ka lihtsalt ära, jõulude ajal hea kingitusi sisse panna.

janza posted @ 13:17 - Link - kommentaarid (6)
27 Oktoober 2008
Esimesel pildi lisamise katsetusel proovin millegi sügisesega.
janza posted @ 18:59 - Link - kommentaarid
Võttis aega mis ta võttis, aga sain siis ka blogiga algust tehtud. Hetkel küll alles blogi kujundamine käsil, eks paistab millal lõpuks siis asja juurde jõuan
janza posted @ 17:50 - Link - kommentaarid (5)
026883 visitors