handmade by janza
handmade by janza
22 November 2008
Leidsin Sunray postituste hulgast tõesliselt huvitava ja lihtsa idee.
Ega siis muud kui vaja muretseda silikoon, svamm ja asi millele mäkerdama hakata ja nii see läks. Kuna aga oli kohe kiirelt vaja tegutsema hakata siis esimene silikoon, mille muretseda suutsin oli selline pronksivärvi. Enne jõule tahaks valgega ka ikka ära proovida. Hetkel töö kuivamas, nii et eks paistab kuidas kuivanult asi on. Et kas on tahtmist veel teinegi kord proovida. Kuna pärleid ega muud sellist kraami hetkel käepärast ei olnud, siis jätsin edasise kaunistamise pärastiseks, ehk saab soovi korral need pärlid sinna mingil viisil ikka külge ja ühe mõttena on kaunistada hoopiski Tiimarist ostetud sädeleva liimga, aga eks seda alles siis kui töö kuivanud.


janza posted @ 20:26 - Link - kommentaarid (3)
11 November 2008
Selle olin juba unustanud, et eelmisel neljapäeval jõudsin mardilaadalt ka läbi joosta. Käisin Helmehaldja õpitoas fimost pallikesi voolimas. Proovisin siis ka midagi muud lisaks oma tavapärastele siiru-viirulistele fimo pallikestele. Sai miskit lillede moodi tehtud. Tulemus oleks võinud vähe korrektsem olla, aga samas oli aega ka kuidagi hirmus vähe. Polnud üldse arvestanud sellega, et laat juba kell 7 kinni pannakse. Peale tööd sinna minnes jäi kuidagi väga väga vähe aega.
Selliseid saamide kruuse nägime suvel Põhja-Norras reisides. Kuidagi naljakas oli neid ka mardilaadal näha.
janza posted @ 19:23 - Link - kommentaarid
Kui eelmises postituses olid piparkoogid veel puudu, siis nüüdseks olen jõudnud poest karbi piparkooke haarata. Ise ei ole saanud mahti piparkooke veel teha, aga küll jõuab ja kaubandusest ei ole hetkel ju mingit probleemi novembri alguses piparkooke leida

Mõned pildid siis ka uue piparkoogikausi üle rõõmustavatest piparkookidest

janza posted @ 18:32 - Link - kommentaarid (5)
09 November 2008
Lubatud piparkoogikauss on valmis. Nüüd vaid piparkoogid veel puudu.
janza posted @ 14:21 - Link - kommentaarid (5)
08 November 2008
Täna sai Laantelapse juhendamisel piparkoogikaussi vilditud. Lõplik tulemus ei ole veel valmis, teha on jäänud viimane viimistlus. Tegin sinna peale ühe pärlitest lumehelbekese, aga ei ole tulemusega rahul ja usun, et homme hakkan seda sealt küljest uuesti ülesse harutama ja nuputan midagi muud välja. Nii, et valmis piparkoogikausist pildid natuke hiljem.Kui siin on mu kauss veel hall, siis pärast pesumasinast välja tulekut, kus see koos estti punase piparkoogikausiga oli, on mul nüüd titeroosa piparkoogikauss.
Nii, et lõpptulemusena siis mõne aja pärast üks roosa piparkoogikauss.
janza posted @ 20:48 - Link - kommentaarid (1)
03 November 2008
Sai mõned pildid vanadest töödest tehtud.
Minu lemmitegevus - FIMOST KÕRVARÕNGADSee on vaid väga väike osa minu kõrvarõngaste kollektsioonist

Üleelmises postituses ekponeeritud karbid said uue ilme:


Minu esimene katsetus salvrättidega


Nädalavahetusel vist minek Läänemaa isetegijate kokkusaamisele piparkoogi kaussi viltima. Kuhugi peab ju piparkoogid panema kui jõulude ajal küpsetamiseks läheb. See aasta ei saa sellest küll kuidagi üle ega ümber kui juba selline piparkoogi vorm olemas.

Rootsi oma ja puha
janza posted @ 20:39 - Link - kommentaarid
02 November 2008
Neljapäeval sai natuke keraamika maalimisega kätt proovitud. Esimese katsetuse kohta ei ole tulemus minu arvates üldse halb.


Selliseid hiirekesi sai 2 komplekti.
Lisaks veel sellised tassid


Laupäeval võtsime ette sõidu Valka, no ja kuhu ikka mujale kui Roosi Käsitööärisse. Sai ka vanaema kaasa haaratud, kuna ta meil tõsine tikkija. Ma ise olin seal juba suvel korra käinud ja enam seda AHAA efekti nii hullusti ei olnud, aga ema ja vanaema olid esialgu küll nagu peata kanad ja ei osanud seal kuidagi otsustada mis otsast asju vaatama hakata ja mida kõike ära osta. Kokku olime sealt vist ligi kaks tundi ja väljudes oli meil kolme peale vist vähemalt 5 kotitäit asju Kahju, et fotokat kaasas ei olnud, oleks päris head kaadrid saanud. Ega ei ole vist vaja mitte mainidagi kui SUPER see koht on ja kui toredad inimesed seal on. Kes seal veel käinud ei ole, siis viimane aeg minna. Vanaema ei suutnud terve õhtu ära uskuda, et üks selline pood meil Eestis on. Pühapäeva hommikul ei saanud ta isegi magada ja asus juba varavalges oma ostetud tikkimiste kallale.
janza posted @ 18:47 - Link - kommentaarid (4)
026883 visitors