handmade by janza
handmade by janza
30 Detsember 2008
Kuusk vastavalt korteri mõõtmetele

Selline vennike oli kuuse alla pugenud.


Oma viimased süüteroosid pakkisin ka kinkimiseks ära.janza posted @ 07:40 - Link - kommentaarid (2)
28 Detsember 2008
Sellel aastal said kingid üldjuhul sellise ümbrise.Juba väga pikka aega tagasi sai süüteroose tehtud. Aitäh kikuliisile super hea idee eest. Varsti ei ole siin vist küll enam kedagi, kes ei oleks süüterooside tegemist proovinud. Raskeim osa selle juures oli leida karp, kus neid imeilusaid asju eksponeerida.


Põrnika blogis juhtusin nägema tähekeste tegemist. Ja mis muud kui ise vaja ikka järele proovida.

Nii ilusad tulid välja, et tegime neid ka koolis lastega jõulude ajal. Ega muud ei olnudki vaja kui hunnik aluseid (täpsemalt 60 tk) laudadest saagida, naelad said taotud laste abiga ja kõik oligi valmis selleks, et iga laps saaks endale tähekese jõuluks koju viia. Igati tore ettevõtmine oli, lastele meeldis ka väga. Kõik alused sai igatahes kokku korjutad, et järgmine aasta uuesti tähekeste vabrik avadaEile sai kiiruga geelküünlaid ka tehtud. Üks, mis kohe kinkimisele läks, sai kiirelt pildile jäädvustatud. Kõige parem tulemus just ei ole, õppida on selle koha pealt veel palju, aga vähemasti kingituse saajale meeldis. Ja see ongi ju peamine.


janza posted @ 20:18 - Link - kommentaarid (1)
26 Detsember 2008
HÄID PÜHI!

Viimase kuu märksõnaks on mul olnud ainult KIIRE, KIIRE, KIIRE.
Mõned pildid tehtud töödest saan praegu siis lõpuks ka siia panna, osad on kahjuks linnas teises arvutis, nii, et need siis kunagi hiljem. Suure kiiruga unustasin mõnedest nüüdseks juba ära kingitud asjadest pildidki tegemata. Kahju.

Esimesed katsetused vahast küünaldega. Siin üks ja ainus, mis pildile on jäänud. Tegelikult sai neid ikka hulgi tehtud. Ilusamad said ära kingitud, väikeste vigadega küünlad said jõulude ajal kodus ära põletatud.


Mõni piparkook sai ka tehtudVend Kallele tegin jõuludeks sellised Käsna-Kalle tassid. Teematiline ikkaMõned küünlajalad ka veel.


janza posted @ 18:26 - Link - kommentaarid (1)
01 Detsember 2008
Pühapäeval tegid Läänemaa isetegijad midagi hoopis teistsugust ja vahvat - hiilisime kokakunsti saladustesse. Estti ja Aime56 juhendamisel valmisid tuuletaskud - nii magusa kui soolase täidisega (soolased olid paremad ), natukene nihu läinud valeeri küpsised (oleks pidanud õhemalt pannile panema, oleksid krõbedamad jäänud, aga sellest hoolimata täitsa head), puuvilja-juustu salat ja ürituse finaaliks oli kodusjuustu - piparkoogi magustoit, mida igaüks alles kodus proovida sai.
Mõned pildid ka siis:

Palju kõmu tekitanud kodujuustu - piparkoogi magustoit


Laantelaps asjatamas


Rael ja Lucy retsepti uurimas


Head isu!


Seeord siis sedamoodi
janza posted @ 19:34 - Link - kommentaarid (4)
026883 visitors