Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283985

20 November 2011
Jõuluootus

Juba nädal tagasi on tehtud esimene tegu piparkoogitainast ning küpsetatud esimesed piparkoogid. Isegi hilja sel aastal... Veelgi varem on alustatud väikese õmblustööga.


Välja on otsitud kõige kaunimad Tilda kangad


Kaunistuseks mõned suuremad nööbid


... või üks pisike


Möödunud aastal valminud ingliga jõulusokki mäletate?

Siis ma kirjutasin, et neid sokke peaks tegema veel. Nüüd tegin. Täpsemini said kolm vana jõulusokki uue kuue.

Inspireerituna nendest sokkidest siin õmblesin uue jõulusoki oma pojale. Vahva ja rõõmsalt jõulupunase.


Lapsemeelne olemise suur eelis on, et siis sul käivad päkapikud ka suurena. Tõepoolest, see on ammu ära tõestatud! Kuigi, need päkapikud, kes suurte inimeste susse ja sokke täidavad, pole ehk NII hoolsad. Ehk on olnud jõulu-ootuse-aja-hommikuid, kus minu sokk on tühi ja "päkapikk" hiljem käega otsaette laksanud... Aga kui päkapikule võimalust ei anna, ehk siis sokki-sussi ootele ei pane, no kuhu ta siis sinu jaoks seda head-paremat poetaks? Ehk siis sokk iseendale. See pruun roosidega on üks minu suurtest lemmikutest Tilda kangaste hulgas. Sinna kõrvale veel vaid Tilda pael ning veidi lihtsat linast.


Eelmiste jõulude ajal oli minu armsaimaks jõulukingiks Terjelt saadud pisike rull erinevate peenemustriliste kangaribadega. Olen sealt raatsinud lõigata tükikesi vaid eriliste vajaduste tarbeks. Nüüd oli üks selline erilise vajaduse hetk käes. Pruunid peenemustrilised kangaribad sobisid oivaliselt Tilga kangastega, nii valmiski viimane sokk lapitehnikas. Veel ühele lapsemeelsele täiskasvanule


Kaunist jõuluootust!
lossipreili kirjutas selle 22:24 - Link - kommentaarid (9)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2011