Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283971

14 Juuni 2011
Peene preili suvekübar

Üks peen preili vajab selleks suveks ilmtingimata üht pitsilist ja roosilist õhukest suvekübarat, millega soojal suvepäeval linnatänavatele promeneerima minna. Või siis nautida kaunist suvepäeva, pitside ja roosidega kübar peas, lihtsalt oma koduaias terrassil.


Kübara ma õmblesin tegelikult 5 aastat tagasi oma pojale, kes 10 kuusena lihtsat valget suvemütsi üheks eriliseks sündmuseks vajas. Praegu lisasin ühe rea pitsi, mille otsad said külje peal pehmeks lehviks seotud, lehvi kõrvale paeltikandis lopsakas roos ja rikkalikult nuppe. Kübara teisel küljel ebasümmeetriliselt vaid pisike rida õienuppe.

Kübara lõige Ottobre 3/2006
lossipreili kirjutas selle 19:17 - Link - kommentaarid (23)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Juuni 2011