Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

284068

26 Mai 2011
Kolmas ja neljas rõõmus laps

Laste rõõmsaks tegemise projekt on läbi ja minu lapsed ka rõõmsaks tehtud
Minu poja tegi rõõmsaks Heily. Kohe nii rõõmsaks, nagu tal oleks tõepoolest olnud sünnipäev ja jõulud korraga. Kui paki saaja oli kõige peal olnud absoluutselt vaimustava ämblikmehe kruusi välja võetnud, tabas mind kummaline tunne. Et mu poeg saab täpselt samasuguse paki nagu ma ise Minuliisu tütrepojale tegin. Ehk siis pakist paistis mingi eseme peal valge surnupealuu mustal taustal ning shokolaadikuldmündid! Kuid Heily polnud loomulikult ei õmmelnud surmupealuuga kotti ega heegeldanud surnupealuuga mütsi, vaid teinud surnupealuuga mereröövli T-särgi. Särk tõusis esimese pilgu peale viskamisega lemmik-T-särgi staatusesse ja otse loomulikult oli see järgmisel päeval lasteaias seljas.


Tütrekese tegi rõõmsaks Kairi384. Paki saaja näppis hoolega mesimummu ja rõngaid ning proovis mütsi pähe panna. Kulla Kairi384, kahjuks peab müts minema edasikinkimisele, sest on meile liiga väike Kusjuures mul oligi plaanis piigale suveks umbes taoline müts heegeldada, aga ajapuudusel siiani tegemata. Nii et ikkagi väga-väga kahju, et müts ei sobi.


See oli üks ütlemata vahva projekt. Huvitav oli võõrastele lastele üllatusi teha ning põnev oma laste pakke oodata. Aitäh Sunrayle projekti vedamise ning Heilyle ja Kairi384-le kingituste eest!

Et näidata ka midagi endatehtut, siis palun: meie preili sünnipäevatort:


lossipreili kirjutas selle 20:01 - Link - kommentaarid (2)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Mai 2011