Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283966

20 Aprill 2011
Selle suve garderoob

Kuus aastat tagasi kõhus poega kandes maandasin oma igikestvat vajadust roosa ja pitsilise järele õetütre peal, õmmeldes talle selle kleidi. Õhukesest ruudulisest batistist ning valgest broderiipitsist. Hoole ja armastusega. Kleidi esimene omanik saab loetud päevade pärast juba kuue aastaseks... Kleit on koju tagasi jõudnud ning saanud parajaks minu tütrele.

Kahjuks jään lõike allika hetkel võlgu...

Teise kleidi õmblesin oma tütrele nüüd. Valgest linasest ning punasemustrilisest Tilda originaalkangast. Hoole ja armastusega. Järgmise kleidi õmblen oma pikale ja peenikesele (beebi kohta ) Väikesele Lossipreilile pikema ja kitsama kui lõikel. Otsustatud.


Teise kleidi juurde kuuluvad ka püksid, mida kõige parem on ehk demonstreerida tagant.

Kleidi ja pükste lõige ajakiri Käsitöö suvi 2008

Kleidikeste omanik isiklikult lahkesti esitlemas teile oma sellesuvist garderoobi.


Garderoob on veel täienemas...

lossipreili kirjutas selle 20:29 - Link - kommentaarid (12)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Aprill 2011