Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283966

02 Aprill 2011
Traksipüksid

Minu 5 aastane poeg on traksipükse fänn. Eelmised (mitte minu õmmeldud) traksipüksid olid ka veel kukekatena väga armsad ja tihtipeale kasutusel. Nüüd õmblesin talle ise püksid. Linasest riidest. Traksidega. Tikandiga. Mõjutatud minu poolt ammu ja pikalt imetletud KESoni töödest.


Fotosessiooni ajal olid küll veel küljetrukid puudu (ja on veel praegugi...) . Nööpidega oli selline lugu, et mainisin tulevasele traksipükste omanikule nagu muuseas, et kas tuled appi nööpe valima. Suusoojaks pillatud lausele järgnes pükste omaniku poolt ootamatult põhjalik nööbitagavara inventuur. Kuna minu absoluutselt lemmikut nööpi, mis oli nagu nende pükste jaoks loodud, oli nööbikastis minu suureks pahameeleks vaid üks, täpselt samuti ka teise ja kolmanda koha nööpi, siis saidki püksitrakse üleval hoidma poja välja valitud tumeoranzid nööbid. Küll sellise klausliga minu poolt, et kui ma leian kangapoest VEEL paremini sobivad nööbid, siis VÕIB-OLLA õmbleme uued. Pildistamise ajaks sai modellile selga aetud nööpidega sama tooni T-särk.


Täies pikkuses ja tagant


Eesti arhailine tikand sobib, miks mitte, suurepäraselt ka ämblikmehele

Pükste lõige "Pere ja Kodu" august 2004

Pisipiigale on suveks juba õmmeldud paar kleidikest, mida järgmises postituses näitan. Tema linane tikitud suvekleit peab aga igaks juhuks veidi ootama, vaja ju ka kaks võõrast last rõõmsaks teha
lossipreili kirjutas selle 19:54 - Link - kommentaarid (12)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Aprill 2011