Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283968

16 Detsember 2010
Aktiivse lapsevanema jõulunäputöö

Enne lasteaia jõululaata õmbleb aktiivne lapsevanem valmis mõned pihuloomad. Tikandi jõuab ta lisada neist vaid küll ühele kalale, mis koos ühe varem valmis tehtud pihuloomaga letile pannakse.

kala ühelt poolt


kala teiselt poolt

Tikand on inspireeritud Irina Tammise ja Elo Lutseppa Eesti Tikandi mustrist nr 244.

Pihuloomadele lisaks valmistab aktiivne lapsevanem mõned pakid eksklusiivset Mürakarude piparkoogitaigent, mis tuleb müüki ainult nimetet laadal. Viimaste pakendil kasutatud piltide autoriõigused muide on kõik kaitstud
Veel vaagib ta mõtet viia oma lapse rühma tulu heaks müüki ka mõned Tildatiivad... kuid otsustab need siiski jätta Isetegija Harjukate kokkutuleku loosipaki tarbeks (IT kokkutulekule ta mõistagi ei jõua nii et need tiivad lehvitavad oma lavendlilõhna tema enda lossis).


Enne lasteaia jõulupidu saadab aktiivne lapsevanem usinasti meile. Pakub teistele rühma lapsevanematele välja kingiideid laste ja õpetajate pakkideks, korraldab kingiideede vahel hääletuse. Tellib ära valitud raamatud ja ostab välja valitud kinkekaardid. Pakib 24 raamatut (siin pole miskit pilti näidata, kuigi see ka ju puhas näputöö) ning voldib värvilisest paberist 3 ümbrikku õpetajate kinkekaartide jaoks. Ning lõpuks, viimasel päeval enne pidu heegeldab 3 lumehelvest ümbrikute kaunistuseks. Konstrueerib kolmele valgele paberilehele kuusnurgad ning venitab tärgeldatud lumehelbed kaunilt korrapärasteks.


Peo päeval küpsetab aktiivne lapsevanem peolauale uhked plaaditäied pehmeid pähklipiparkooke


... ja läheb koos rühmatäie imekaunite rahvarõivais lastega pidu nautima


Kauneid jõulupidusid!
lossipreili kirjutas selle 18:03 - Link - kommentaarid (8)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Detsember 2010