Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283971

14 Detsember 2010
Veel üks Tilda ingel

... näitab teile oma sasipead


...jalad siivsalt koos lubab ta heita pilgu ka oma kahara seeliku alla


...lumise akna ees teeb ta teile kniksu


inglitiibadega roosa mannavahu pilvebaleriin

***

Lavendel

... õitses rõõmsalt minu akna all kiviktaimlas, kuni ta sügisel kiirete liigutustega minu nobedate käte poolt maha sai lõigatud ja ära kuivatatud. Lavendel on tõhus, Teate Küll Kelle vastu (siin: koi, mitte Voldemort). Kuivatatud lavendlit võiks ju poetada ringi-, ruudu-, südame-, või ükskõik mis kujulisse kotikesse. Tildausku pööratuna täitsin mina lavendliga mõistagi inglitiivad.


Nii ingel kui ka mitmed paarid lavendlilõhnalisi tiibu on läbi kingikoti minu juurest armsate inimeste juurde siirdunud.
Kaunist jõuluaega!
lossipreili kirjutas selle 12:57 - Link - kommentaarid (12)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Detsember 2010