Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283968

02 Detsember 2010
Usinate päkapikkude jalapuhkamise koht

Kas teil käivad päkapikud? Meil käivad. Et nad jaksaks ikka iga päev meie peres käia, meisterdasime neile koha, kus nad saaksid peale susside täitmist endale pisukese puhkehetke lubada. Millegipärast jäi nii minul kui mu 5-aastasel pojal, kes mind maja tegemisel innukalt aitas, kahe silma vahele asjaolu, et iga maja lahutamatu koostisosa on uks. Aga päkad on ju osavad, nad võivad vabalt aknast sisse pugeda. Aknaid on selle aasta piparkoogimajal iga seina peal üks, mis teeb kokku tervelt 6. Nii et neil on hea üksteise võidu ühest aknast sisse, teisest välja ning kolmandast jälle sisse vupsata. Kõike seda muidugi salaja, siis kui pererahvas magab.


Maja lõige: "Väike piparkoogiraamat"
lossipreili kirjutas selle 20:26 - Link - kommentaarid (6)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Detsember 2010