Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283966

25 November 2010
Suur jõuluootus

Malbe näoga, pikad valged tiivad sulnilt kaardus...


... aupaiste pea kohal ja pärl kaelas...


on ta koha sisse võtnud noorima pereliikme vastvalminud jõulusokil


Tildasõltlasena tahaks kohe ja praegu ka teiste pereliikmete olemasolevad jõulusokid ümber tuunida. Teha need kirjude ja jõulupunaste asemel lihtsast linasest, kaunistuseks rida Tilda paela või pisike Tilda aplikatsioon...
Kuid võttes arvesse asjaolu, et meie peres käib päkapikk rõõmsalt kuue lapse ja lapsemeelse sokki täitmas ning et esimene advent on kolme päeva pärast, jääb see tegu mõistagi järgnevatesse aastatesse.

Tilda ingliga jõulusoki valmimisega eelmisel nädalal sai alguse minu suur jõuluootus. Esimene tegu piparkoogitainastki sai soki valmimise õhtul minu osavate kätega kiirelt kokku segatud ning sellest küpsetatud piparkookidest on praeguseks jäänud vaid mälestus...

Ilusat jõuluootust teilegi
lossipreili kirjutas selle 17:51 - Link - kommentaarid (7)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2010