Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

289769

28 Oktoober 2010
Sussilugu

Kevadel, kui mu eelmised vildisussid olid auklikuks kulunud, tellisin ühest pealinna käsitöösalongist uued. Seal on kenad inimesed kellel on vahvad ideed, miks mitte sussid neilt tellida, eksole. Aga vat mispärast. Sussid teistkorda käes (koos taldadega, mis esimesel korral olid alla panemata jäänud), panin need kodus rõõmsalt jalga. Sussid jalas ma enam nii rõõmus ei olnud. Ma ei teagi, mis oli hullem: kas see et niigi õhukestest sussidest pidevalt vildikihte minu paljaste jalgade külge ja varbavahele jäi mida ma igakord peale sussikandimist pidin ära nokkima. Või hoopis see, et tallad oli alla õmmeldud iirisniidiga, mis kohe mitmest kohast katki läks ning tallad all lopendama hakkasid. Kuukese viitsisin nende sussidega jännata, siis rändasid nad sinna, kus nende õige koht (prügikast).

Tõe huvides olgu ära mainitud, et koos sussidega tellitud vildist kohvikannusoojendaja kvaliteedile mul pretensioone ei ole.

Uute sussidega olin hoolikam ning tellisin need Meistrilt. Meister tegi mulle paksud hallid sussid, mida ma mõnuga kaunistama hakkasin. Muster Irina Tammise ja Elo Lutseppa Eesti Tikandist. Nr 208 Muhu lillkiri. Kohati läks muhu lillkiri üle vabakäe tikandiks, sest pliiats, mida mustri sussile kandimiseks kasutasin, ei kestnud millegipärast sama kaua kui tikkimine.

Tikand


Sussid


Aitäh Sussimemmele!
lossipreili kirjutas selle 14:09 - Link - kommentaarid (20)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Oktoober 2010