Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283985

31 Märts 2010
Kõik algas sellest, kuidas minu väike ja sale õde ostis endale meeltesegaduses number suurema suvepluusi. Pluusil olid pisikesed lillad ja roosad õied heleda põhja peal. Peale pesemist pidi pluusi sõlme keerama ja niimoodi pusas kuivatama, et ta kortsuliseks jääks. Kaunis pluus, ja eelpool kirjeldet põhjustel sain mina ta endale See juhtus eelmise aasta varakevadel.

Vaimusilmas nägin ennast otsekohe kaunil suvepäeval patseerimas mitte pluusis, vaid pluusis ja selle peal olevas sobivates toonides vestis. Võeti vastu otsus, et parem heegeldamine kui kudumine, ja nii ma vesti motiividega alustasingi. Aprillis aasta tagasi. Eks nende motiivide heegeldamist on nii mõnigi Isetegija erineval üritusel näinud, aga valmis see vest pole saanud. Ega saagi.

Võtsin kinni vihjest teha motiividest midagi muud. Ja palju paremat kui vest. Beebitekk. Ja mitte endale, sest mina olen selle jaoks liiga suur, vaid ühele mai alguses sündivale beebitüdrukule.


Lõng: emmebi baby fresh, 50% puuvill 50% viskoos, enda jaoks igaks juhuks ka värvid 2678, 2740, 2602, 2745.
Materjalikulu: tekile läks igat värvi peaaegu 2 tokki ehk kokku peaaegu 400g, äärepitsi jaoks pidin ostma veel ühe toki roosat lisaks.
Motiivi muster: Jan Eaton ”200 heegeldatud ruutu”, pajupuu.
Motiviide arv: 80 tk. Nagu aasta ema ja isa tekil, aga nad ei saabunud kahekaupa posti teel vaid pidin kõik ise valmis heegeldama
Teki suurus: 70x85 cmIlusat lumikellukeste aega!
lossipreili kirjutas selle 12:13 - Link - kommentaarid (28)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Märts 2010