Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283985

19 Veebruar 2010
Tuunin karpe!

Kõigepealt oli üks suur karp. 45x30x11 cm. Teiseks oli vajadus viisakamalt ära paigutada oma tikkimislõngad. Karp oli minu peenvillaste lõngakerade varu jaoks piisava suurusega, aga kindlasti mitte piisavalt kena välimusega. Võtsin siis jupi triibulist linast kangast, voodriks valget puuvillast riiet ja kaunistuseks pitsi. Selline ta sai


Kõik nurgad nii karbil kui kaanel õmblesin masinaga. Linase kanga liimisin ülemist serva pidi karbi külge. Valge voodri tegin igaks elujuhtumiks sellise, mida saab vajadusel ka ära võtta.

Teiseks oli üks kingakarp. Ja ilma kindla elukohata mulineed. Hakkasin mõnuga oma teksajääkide varu tuulama. Üks idee mille ma siinkohal tasuta ära annan: proovides selgus, et minu vanad teksapüksid mahuvad väikesele kingakarbile kenasti "jalga". Ehk siis saaks karbi katta pükste ülemisese osaga, nii et värvel on karbi ülemiseks ääreks. Mina jätsin selle idee teostamata kuna tundus, et minu mulineede jaoks on karbil sellisel juhul liiga palju taskuid, neete, lukke ja aasakesi. Pealegi tahtsin ühel küljel eksponeerida pisikest teksataskut. Tükk värvlit leidis siiski oma koha karbi kaanel. Kaunistuseks pitsi ning kuna karbid lähevad ühele riiulile ning võiks omavahel sobida, panin kindlameelselt voodriks esimese karbi linase.


Selle karbi tegin valmis ilma liimi kasutamata. Nurgad õmblesin jälle masinaga, samuti koti kaane jaoks. Viimasena ühendasin voodri ja teksa karbi ülemisel äärel käsitsi pistetega.Järgmist kingakarpi on juba ootamas roosiline kangas, roosa pael ja valge pits
lossipreili kirjutas selle 11:04 - Link - kommentaarid (13)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Veebruar 2010