Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283985

10 Veebruar 2010
Tikitud sussid

Vene muinasjuttudes on sageli nii, et elasid kord 3 venda. Vanemad vennad olid targad kuid ülbed. Kolmas oli lihtsameelne, kuid hea südamega ning tema oli alati see, kes lõpuks sai tsaaritütre endale naiseks. Tobuke Jemelja püüdis jääaugust havi, kes täitis kõik ta soovid. Loll Ivan ja tema Sivka-burka. Ivan-tsaaripoeg ja hall hunt.

Miks ma kirjutan vendadest ja mitte õdedest? Sest meie pere kõik kolm õde on targad, ilusad ja head Kuigi nooremal õel on Tuhkatriinuga võrdselt vähemalt keskmise õe ehk minuga võrreldes 3 numbrit väiksem jalg Juba eelmisel aastal viltis Sussimemm tema väikeste jalgade jaoks paari heledaid susse.

Minule jäi tikkimise rõõm. Et naudingut suurendada, otsustasin teha sussid rohke tikandiga ning erinevad. No mõte oli selline, et oleks ikkagi aru saada, et ühest paarist. Et sarnased motiivid aga veidi muudetud ja teised värvid. Võib-olla oleks võinud naaaatuke vähem erinevad olla. Aga kuna mu õel rohkem vilditud susse ei ole, siis võimalus et ta paneb jalga ühe sussi ühest ja teise teisest paarist, ikkagi praktiliselt puudub

Tikkida oli väga mõnus. Naturaalne vilditud suss ja naturaalsed tikkimislõngad. See oli puhas rõõm!Kahjuks oli aga nii, et sünnipäevakingituseks mõeldud sussid jõudsid omanikuni ilma minu vahenduseta, sest olin sünnipäevaks haigeks jäänud. Veetsin oma haiguspäevad samuti tikkides, kui pildid ära teen siis näitan kohe teile ka!
lossipreili kirjutas selle 07:31 - Link - kommentaarid (15)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Veebruar 2010