Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283971

16 Detsember 2009
Klassikaliselt on minu tehtud piparkoogimaja kaunistatud valge ja ainult valge glasuuriga. Tal ripuvad valged jääpurikad räästa all ja aknalaudade küljes ning katus on õrnalt kaetud värskelt sadanud tuhksuhkrulumega. See aasta aga oli 4 aastane poeg maja kaunistades suur abiline ning teadagi, tema meelest pidi see tulema nii värviline kui võimalik. Selline Hansukese ja Gretekese piparkoogimajake. Ainult kurja nõia asemel valvavad majakest eelmisel aastal vilditud päkatsid koos lasteaias valminud palgijupikeset päkaga.


Pihuloomad, kellest mõni jäi kiiruga toimunud äraandmise tõttu pildile püüdmata. A kes neid ikka loeb
Tõestuseks, et poolikuks jäänud asjad saavad ka minu puhul lõpuks ikkagi valmis, suvel vilditud pallikestest tehtud kõrva-ogakerad. Kaela-ogakera ootab veel puuduvat paela, aga ülbelt tunnistan komplekti ilma paelatagi valmis olevaks ning laon letti

Oga-kerad on inspireeritud kord ühe pagunitega proua kaelas pilku püüdnud ehtest

Kaunist jõuluaega!

lossipreili kirjutas selle 19:00 - Link - kommentaarid (6)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Detsember 2009