Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

284068

19 August 2009
I Leebe naisoinas

Kõigepealt oli üks soe õhtu... Kaunis koht... Hea seltskond... Maitsvad koogid... Pihuloomade tikkimine...
Kokkutulnud padjaklubi tituleeris minu pihulooma üksmeelselt naisoinaks. Vististi kaunilt lokkis sarvede ja pikkade ripsmete pärast.


Leebe loomuga ning nii seest kui väljast kaunis naisloom sai kingituseks ühele armsale Isetegijale, kes kogu Harjukate kamba kaunil augustikuu päeval enda poole susse viltima kutsus.

II Hall untsususs
Teatud Isetegijad saabusid veidi väsinuna (eelmisel õhtul oldi Singer-Vingeri saatel ka rokilikult läbikülmunud), kuid rõõmsameelsena kes väikese ringiga, kes lausa otse, suvepäevadelt
Väikese otsimise ja möödasõitmise järel olid õiged kased kust ära keerata leitud, ning mõnus sussitegemine ootamas. Tegelikult minul polegi kunagi olnud eesmärki ise susse viltida. Kasutades täna tööl kus ma peale nelja imelist nädalat jälle käin (miks, miks minu puhkus nii ebaõiglaselt ruttu ära lõppes?!) kuuldud uut sõna, ma ei targeteerinud sussi viltimist Olles nüüd kohapeal näinud, kui suur töö sussi viltimine on, siis nüüd veel vähem ma seda targeteerin (ja viimast korda kasutan sellist koledat keelemurdmist).

Aga plaanid olid mul saabudes küll. Sussi kaunistada. Kes Kihnus käis, see nägi, milline vahva suss Sussimemmel seal oli ja seda üldsegi mitte jalas. Pidin endale ka otsekohe sellise saama (loe: ise tegema). Sussi ma siiski ei pidanud ise viltima, see pidi olema üks untsuläinud suss aga nägi vägagi kobe välja. Selles osas, mis värvi see suss peab olema, mul plaane ei olnud. Minu suureks rõõmuks oli minu untsususs ideaalselt hall.

Igat sorti käsitöö materjalide jäägid on alati kõige huvitavamad. Nii ka seekord. Vildijääkide meeliülendavast hunnikust valisin suure peotäie nelja värvi mumme, mida ma siis terve kokkutuleku aja oma pikkade peenikeste näppudega rõõmsalt talla alla kinni nõelusin:

Kuna päevavalgust enam ei ole, siis ülejäänud vaated sussist pildistan homme.

III Aasta isa lapitekk
Olles aasta isa lapiteki jaoks kaks lappi heegeldanud ning kokkutulekul ka üle andnud, puges mulle järsku jänes püksi. Enne ei julgenud pilte üles panna, kui projektijuhid ametlikult kinnitasid, et lapid sobivad. No olen ikka argpüks. Minu esimesed lapid sellesse hea mõttega tekkide koostegemise projekti, mida Isetegijad igal aastal kaks korda ette võtavad:


Kaunist suve lõppu
lossipreili kirjutas selle 20:33 - Link - kommentaarid (7)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
August 2009