Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283985

09 Aprill 2009
Kevad, kevad!

Eile jõudis kevad ka meie õuele:


... ja köögilauale. Viimasel on tärganud basiilikuseemned, mis tõotavad kasvada eelmisele suvele sarnaselt lopsakaks basiilikumetsaks, millest on hea värske pastaroa või tomatisupi peale lehekesi noppida.

Talvine seemnete muldapanek lõppes peenikeste vartega, mis ennast olematu päikese poole pikaks venitasid ning lehti külge kasvatada ei jaksanud.

Kevad on käes igas mõttes. Pikk haigusteperiood meie peres on lõpuks nii pika pausi pidanud (tegelikult loodan et selleks talveks ikka lõppenud...), et saime viimaks sada korda edasilükatud külaskäigu oma heade tuttavate juurde Sipelgapesa peresse ära teha. Kaks ammu selleks tarbeks valmis tehtud pihulooma jõudsid ka ükskord ometi oma uute omanikeni ja saan teile ka lähemalt näidata:


Lapsed said pihuloomad ja perenaine sai vilditud südameseebi, mis on minu esimese südameseebi negatiiv:

Suur tänu Sipelgapesa rahvale

Ja teile, armsad Isetegijad, ilusaid munadepühi!
lossipreili kirjutas selle 20:01 - Link - kommentaarid (3)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Aprill 2009