Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283987

01 Aprill 2009


Üle pika pika aja sai üks kampsun kootud. Täpsem oleks ütelda, et üle pika pika aja sai üldse midagi kootud. Eks see vähene praktika väljendu väga selgelt ka kudumi tiheduse ühtluses (st selle ühtluse puudumises).
Kampsuni kudusin oma lapsele. Selles mõttes läks hästi, et seekord ei olnud kudumise lõppedes laps veel kampsunist välja kasvanud Kuna kampsuni omanik magab, siis hetkel selga sobivust fotodega tõestada ei saa ning näitan teile lihtsalt kampsuni pinnalaotust:

Lõng on Steinbach Capri ning vardad on nr 2,5.

Kallis Jõhvikas, Sinu tellitud pihuliblikas on valmis:

Igaks juhuks võtan Pärnusse veel paar pihulooma kaasa, kui see punane liblikas ei sobi võid midagi muud valida.

Ühes eelmises postituses ma näitasin kõiki oma fimo kelli peale ühe, mille ma ilma pildile püüdmata ära olin kinkinud. Nüüd kui käisin kella omanikul külas tegin lillelisest ajanäitajast mobiiliga pilti (aja näitamisest selle kella puhul otseselt küll rääkida ei saa):


Loodan, et teid on sama haledalt aprilliseaks tõmmatud nagu mind: sain Egiptuses puhkajatelt ahastava SMS-i teemal, et nende kõrvalhotelli ründasid terroristid. Hea et ma ei hakanud kohe aktiivselt nende tagasilendu organiseerima...
lossipreili kirjutas selle 20:30 - Link - kommentaarid (6)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Aprill 2009