Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

288739

23 Veebruar 2009
Kuna haigused ei käi mööda kive ja kände vaid millegipärast ikka ja jälle mööda meie perekonda, siis sai plaaniväliselt ka sellel nädalal nohuse lapsega paar päeva kodus olnud. Kuna ise seekord ei jäänud (ptüi-ptüi-ptüi) ja sain hakkama täiesti ilma lõunauneta , avanes mul suurepärane võimalus eelmise haiguse ajal alustatud lapse tekikott ära lõpetada


Kuna meie küla ja tänava nimi on mõlemad mereteemalised ning elame ka merele suht lähendal, ei saanud ma arusaadavalt teisiti kui siia kolides sai laps endale mereteemalise toa. Voodipesu on otse loomulikult ka kõik mereteemaline, siin ja praegu demonstreeritav kaasa arvatud. Kaks mereteemalist riiet ja üks ühevärviline said lappideks lõigatud, kuna püüdsin ikka mustrit säilitada ja kutsusid mitte pooleks lõigata, jäi vahepealt üle ribasid mille ma äärde parpartuuks vormistasin. Padjapüürile jätkus ka üks rida. Tekikotist üks pilt lähemalt ka


Sobib tuppa nagu valatult, ning laps ei jõua täna ära oodata millal voodisse saab


Kas teate, et homme on korraga Vabariigi aastapäev, vastlapäev ja madisepäev ning järgmine kord kui kõik need kolm püha jälle samale päevale satuvad, tuleb alles 30 aasta pärast? Muide see kombinatsioon teeb traditsioonilise vastlatoidu hernesupi söömise veidi keeruliseks, sest vanarahva tarkuse järgi kes madisepäeval herneid või ube keedab sellel lähevad need kasvuajal ussitama.

Sellest hoolimata soovin teile head Vabariigi aastapäeva, pikka liugu ja palju vastlakukleid ning katsuge homme kuidagi moodi ka ilma tikkimise ja õmblemiseta hakkama saada, muidu saate suvel ussi käest nõelata!
lossipreili kirjutas selle 19:04 - Link - kommentaarid (7)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Veebruar 2009