Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

288739

08 Veebruar 2009
Eile sai sünnipäevalaps oma albumi kätte ja täna näitan teile ka:


Alustatud sai teda siis viimasel Harjukate kokkutulekul ja kodus edasi muditud. Algselt köitsin ta kokku roosa paelaga, aga vaatasin et ikka väga roosamannaks läks kätte ära ja siis kodus asendasin roosa paela kaanesiidi värvi paelaga. Oleksin tahtnud loobuda ka pildi all olevast lipsukesest, aga see ei olnud kahjuks enam võimalik.

Kaanel olev foto kolmest õest on tehtud üle 30 aasta tagasi. Eilne sünnipäevalaps 1,5 aastasena esiplaanil ja vanemad õed (kellest üks oli siis ning teatud ringkonnale on ka täna tuntud kui Lossipreili ) seismas, roosad kleidid seljas. Pilt on vana foto pealt skaneeritud, töödeldud, paberile pandud ning lamineeritud.

Album seest ka:


Üks asi, millest ma juba albumit tehes ei saanud aru on see, et miks ei võiks kaanepapp olla kolmest küljest 1-2 mm pikem kui ülejäänud lehed? Nii jääks sisemiste kaante viimistlus minu meelest korrektsem. Kui album valmis sai, siis ma ei saanud aru miks ma siis ikkagi ise ei võinud oma albumil kaanepappi suuremat lõigata... Järgmisel kindlasti lõikan!
Ja kui peale proovimise on mingi kindlam moodus, kuidas augurauaga kahekaupa auke lüües on tulemuseks neli auku üksteisest täpselt võrdsel kaugusel, siis tahaks sellest kindlasti kuulda.
lossipreili kirjutas selle 20:18 - Link - kommentaarid (9)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Veebruar 2009