Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

288739

14 Detsember 2008
Täna Harjukate kokkutulekul käis headel lastel päkapikk Päkapikk nagu oleks luuranud, kuidas ma Sussimemme susse imetlesin ja omaette aru pidasin, milliseid toorikuid ma võiks temalt tellida ja millal ma küll leiaksin aega, et neid tikanditega kaunistada, ning tõi mulle sellise kingituse:Suur suur tänu Sulle, kallis Sussimemm! Sussid on imeilusad ja mulle täpselt parajad!

Kahju, et pidin kingijagamise alguses lahkuma, nii ma ei näinudki, mida päkapikk teistele tõi. Mina täiendasin omaltpoolt päkapiku kotti selliste teksast jõuluehetega:


Pilt kotist ja kaardist ka

Loodan, et saajale natukenegi meeldisid
Tore oli!
lossipreili kirjutas selle 17:29 - Link - kommentaarid (4)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Detsember 2008