Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

288739

07 Detsember 2008
Mõte oli selline, et teen ukse peale panemiseks jõulupärja. Selleks hakkasin kõigepealt penoplastist rõngale kleepima kastanimunasid. Kui kastanid olid otsas, selgus kaks tõsiasja: esiteks, rõngas oli uksele kleepimiseks liiga raske ning teiseks, laps koos mammaga olid liiga vähe kastaneid korjanud ning penoplast paistis välja.

Otsustasin ära kulutada oma kingipakkide kaunistamiseks ning neisse puistamiseks mõeldud kuivatatud sünnipäevaroosid ning teha rõngast hoopis küünlakaunistuse. Tagantjärele võib muidugi öelda, et kastaneid polnud üldse mõtet alla kleepida, sest välja nad eriti ei paista


Ning viimaste joonistamistundide pildid ka. Tegime minu lemmikut, aktikrokiid. Iga poosi jaoks oli aega 15 min.lossipreili kirjutas selle 21:01 - Link - kommentaarid (1)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Detsember 2008