Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

289686

16 November 2008
Täna käisin Harjukate kokkutulekul arhailist tikandit tegemas. Nüüd pean endale kindlasti pihuloomade raamatu soetama, muidu jääb alustatud notsu pooleli...

Lubasin seal, et panen oma blogisse üles pildid jõuluehetest. Teen neid penoplastipallidest, mida Tallinnas müüakse näiteks Vunderi poes hinnaga 5 krooni tükk. Teen terava noaga pallisse sisselõiked (no umbes 8mm sügavused), näiteks lõikan palli nagu apelsini sektoriteks. Siis teen vaba käega ligikaudsed lõiked vastavalt pallisse lõigatud kujudele ning lõikan sobivast kangast koos õmblusvaruga tükid välja. Kangatükid surun (mitte nii terava noaga, et kangast mitte katki teha) ääri pidi palli sisselõigete vahele. Kaunistan pitsi, paelte, pärlite ja litritega (viimased liimin PVA liimiga). Riputusaasad teen peenikesest traadist.

Siinkohal suured tänud minu õele, kelle pidukleidi jääkidest tulid kõige kaunimad ehted:Heledatest ehetest on minu lemmik see üleni valge:Seda sinist sametit leidsin kapist veel ühe tüki, kui palle juurde soetan, teen veel paar sinisega ehet juurdeNeed kolm on kokkuvõttes mulle kõige armsamad, täpselt sellised punased ja jõulupidulikud nagu ma enne tegema hakkamist endale ette kujutasin:


Tegin mõned ehted ka kingituseks, aga nende pilte ei lubanud jõuluvana veel üles panna
lossipreili kirjutas selle 20:51 - Link - kommentaarid (16)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2008