Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

288739

15 November 2008
Ja nüüd siis ka mõned valmis lapitööd. See on minu seni kõige suurem ja mis seal salata endale ka üks kõige armasamaid lapitekke. Tekis on ühte pidi 6 ja teist pidi 8 ruutu. Sai tehtud lapseootamise ajal ja lapsele mõeldes. Nagu värvidest näha polnud vähemalt tekki alustades lapse sugu veel teada...Kaks sama suurt tekki, aga kuna ribad on laiemad, siis ruute on vähem. Kitsamate ribadega on tegelikult ka ikka ilusam mu meelest...

Ning lõpuks väike tekk, mille tegin oma pojale. Hästi lihtne aga nii armas tuli enda arvatesNagu te juba arvate võite, lapitöö on minu meelest väga vahva!

Olgu nüüd küll aitab, peaks proovima täna öösel ikka veel korra magada ka.
Head ööd
lossipreili kirjutas selle 03:09 - Link - kommentaarid (13)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2008