Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

288739

15 November 2008
Ei tea kas peale minu veel keegi siin keset ööd toimetab. No juhtus nii et aeti uni ära ja ei saa enam magama jääda...
Siin on mu poolikud lapitööd. Mõeldud padjakateteks, kuna sekka panin teksatükke siis teine pool on plaanis teksariidest teha. Aga kokkuõmblemine jääb küll vist järgmisse aastasse, sest praegu on ikka jõulukaunistuste ja -kingituste tegemine päevakorral.

Lapitöödest siis. Need kaks on tehnikas mille nimi peaks olema "vanaema lilleaed". Seekord ka sõna otseses mõttes, sest kõik kirjud kangad on maalt minu ema kaltsukotist, mõned neist tõesti juba minu vanaema ajast, ning mu ema ju kutsutakse nüüd ka ikka rohkem vanaemaks kui emaks

Ma kartsin, et nende tegemine võtab hullult aega, iga lapp ju vaja erandi shablooni sisse kinnitada ja siis käsitsi kokku õmmelda, aga tegelikult läks päris kiiresti. Padjakatted ju väiksed asjad ka.

Kolmas on ribatehnikas, õpetus ajakirjas Käsitöö sügis 2008.Kõige parem on see, et mul jäi neid kangaid veel üle

Kuna ei taibanud kõiki pilte korraga albumisse panna, siis jäävad valmis lapitekid järgmisse postitusse.
lossipreili kirjutas selle 02:49 - Link - kommentaarid (1)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2008