Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

288741

10 November 2008
Panen üles mõned enda joonistused. Selle portree tegin ma viimases joonistamistunnis. Ma pean ausalt tunnistama, et minu puhul on portreteeritavaga sarnasuse tabamine siiski juhuslik, ning seekord midagi nagu oleks isegi välja tulnud...Ja paar nädalat varem tehtud tammelehed:Umbes täpselt aasta tagasi otsustasin oma poja toa seina peale teha mõned maalingud. Ta oli siis kahe aastane ja alles pidi oma tuppa kolima, ma siis kujundasin seda tuba ikka mõnuga . Praeguseks täiesti arusaamatutel põhjustel polnud ma sellel ajal mitte midagi kuulnud Pisihaldjast, kelle pildid oleks imehästi meile sobinud, nii ma pidin siis ise hakkama saama. Ei julgenud päris ise seina peale joonistama hakata, ja võtsin ette ühe vahva lasteraamatu kus ühe minu lemmikillustraatori pildid sees olid ja tegin sealt maha. Praegu mõtlen küll, et oleks võinud ikka ise teha... Aga siin need seinamaalid on. Lapsele muideks väga meeldivadlossipreili kirjutas selle 20:08 - Link - kommentaarid (6)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2008