Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

288632

08 November 2008
Tere Isetegijad!

Olen juba mõnda aega huviga lugenud teie postitusi Isetegija blogides ning imetlenud, mida kõike kaunist inimesed oma kätega teha oskavad. Ja siiralt imestanud, kuidas (tõepoolest, kuidas?!) nad küll selle aja leiavad, et niipalju kududa- õmmelda- heegedada- pärlendada- viltida- mida kõike veel teha ning igat tööd veel pildistada ja jutt juurde kirjutada...

Olen muide käinud ka ühel teie kokkutulekul, nimelt võttis Jõhvikas mind aprillis kaasa Harjukate fimo üritusele.

Siiamaani olen mina oma töö ja pere kõrvalt käsitööle näpistatud aega kulutanud ikka ainult käsitöö tegemiseks. Aga tõesti see lihtsalt on nii, et kui saad midagi lahedat valmis, mis endale niiiiiiiiiiiiiiiiiii meeldib, siis tahaks seda rõõmu jagada hingesugulastega kes tehtut kõige paremini mõistavad Ning ehk leiab keegi minu töödest samamoodi inspiratsiooni nagu mina siit teilt käin ammutamas.
Nii ma selle blogi tegingi. Loodan, et varsti teeb üks armas inimene minu blogi kujunduse ka valmis, nagu ta lahkelt lubas

Et selle jagamisega kohe alustada, valisin oma esimesse postitusse nuku, mille sai suve alguses üks armas väike tüdruk endale sünnipäevaks. Lõiked on ajakirjast Käsitöö talv 2007.


Loodetavasti link töötab, algaja blogipidaja nagu ma olen...

Üldse mänguasju on lahe teha, saad nagu salaja natukeseks lapsepõlve tagasi
Siin on paar aastat tagasi tehtud karumõmm, mille sai endale mu väike poeg (millisest ajakirjast lõige on, ei suutnud kahjuks enam tuvastada):Järgmise korrani!
lossipreili kirjutas selle 22:21 - Link - kommentaarid (7)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2008