Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

288815

17 Mai 2014
Lapsed rõõmsaks!

Kui ma oleks teadnud, et ma saan loosiga kaks poissi, 8a ja 7a, siis arvake ära, kas ma oleksin pakivahetuses osalenud? Õige, ei oleks. Aga kui tulemused käes, siis oli juba hilja. Nonii, kaks poissi. Kaks poissi... Kaks poissi!!! Sama vanad pealegi. Ehk siis, kasutasin ära ainsa hea asja, mis loositulemuses oli, ning genereerisin ideid vaid ühe korra (kui aus olla, siis rohkem ühtegi mõtet, mida selles vanuses poistele teha, mul tegelikult nagunii ei tulnud ka).

Kõigepealt põll.


Otse loomulikult pidi kumbki poiss saama erinevast kangast põlle, aga mu oma poeg (ka 8a muide), kui neid uusi kangaid nägi, ütles piraadilaevadega kanga kohta "tee sellest mulle midagi!". Küpsiseid sööva kolliga kangas sobibki põlleks paremini, ehk siis mõlemad põlled tulid samasugused, väikeste erinevustega detailides.


Kuna minu pojal on piraaditeemaline tuba, on piraaditeema vist ainuke, milles ma poisteteemadest tõesti kodus olen. Sellest inspireerituna sündisid siis surnupealuuga lipud (meite kodus lehvib kolm sarnast lippu topsi sees ühes eelpool mainitud toas)


... ja pesulõksud (meitel kasutatakse selliseid tähtsate paberite ja joonistuste riputamiseks).


Tegelikult on laste pakivahetus tore projekt ning kui mulle garantiikiri antaks, et ma järgmine kord saan tüdrukud, siis osaleks jälle
lossipreili kirjutas selle 12:21 - Link - kommentaarid (5)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Mai 2014