Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

288817

16 Detsember 2013
TK voodipesu

Õmblesin oma tütrele kaks komplekti voodipesu tema uhiuude voodisse uhiuues roosas toas. Kui siis esimest voodipesu hakkasin voodisse sättima, kutsusin 3-aastase toaomaniku valima, et kumma kompekti me siis esimesena paneme. "Printsessidega!" teadis ta kohe. Eeee.. et printsessidega ma tegelikult ei teinudki... "Siis roosat!". Aaa, roosat on. Vähemalt ühe komplekti lina ja tekikoti teine pool on roosa valgete täppidega ning see sobis ka nõudlikule preili kolmesele ideaalselt. Roosa on küll veidi liiga tume võrreldes Laura Ashley õrn-õrnade tassikestega, mis on nii-nii pastelsed, kuid õigemat roosatäpilist kangast linale ei leidnud. Teine komplekt voodipesu on lilleline, aga need pildid teine kord.


Väike vihje, et tütre toas on muudki isetegemist toimunud:


Järgmisel korral jõuluteemal: ilupiparkookidest
lossipreili kirjutas selle 21:47 - Link - kommentaarid (10)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Detsember 2013