Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

283985

21 Detsember 2012
Jõulupidude kleidist ning... jah, jälle piparkookidest

Kord oli mu õel punane sametkleit. Selline natuke suurema lapse kleit. Võibolla natuke sellise tegumoega, et tänapäeva natuke suurem laps sellist ehk ei kannaks. Oli paras aeg kleit ümber teha natuke väiksema lapse kleidiks. Jõulupunaseks jõulupidude kleidiks. Lõige oli mul ka, ajakirjast Käsitöö aga mis numbrist enam ei tea. Nagunii läks veidi omaloominguks. Kahjuks ründavad värsket lasteaialast kõiksugu pahad pisikud, nii et päris igale kutsutud ning oodatud peole punane sametkleit ei ole pääsenud. Aga kuhu pääseb, seal pilke püüab.


Ja veelkord piparkookidest

Ilupiparkoogid kingituseks eesti lastele. Minu poja koolikaaslastele. Just sellised (loodetavasti), nagu poeg soovis.


Ilupiparkoogid kingituseks leedu täiskasvanutele. Minu mehe töökaaslastele. Just sellised, nagu mees tellis. Loodan, et Jurgita ja teised on rõõmsad


Ilusaid jõulupühi teile, kallid isetegijad!
lossipreili kirjutas selle 11:26 - Link - kommentaarid (16)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Detsember 2012