Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

255685

14 November 2012
Rootsi põiming

nagu lugupeetavad blogilugejad kindlasti teavad, õpetas Undukas aka Kadristik Isetegija sünnipäeval Rootsi põimingut. Minu koolitöö:


Nii koolitööl kui järgnevatel minu poolt valmis tehtud ja ka tulevikus tehtavatel rättidel on põiming ühes otsas ning heegelpits mõlemas. Nii kuidagi tundub paras. Punase rätiku pits pärineb Siire Vanaselja raamatust Rahvuslikud heegelmustrid (veidi kohendatult, originaalmustri järgi tehtud pits kippus väga lokkama).

Järgnevalt tegin kaks rohelist rätikut sünnipäevakingituseks heale naabrinaisele. Esimese põimingu mustri kopeerisin Pisilinnu pesast.


Teise muster on tugevalt inspireeritud Unduka imeilusast tumepunasest rätikust. Aga kui olin pool valmis teinud, hakkas põiming liiga lai (või rätik liiga kitsas) tunduma nii et teine pool jäi tegemata ning lõpetasin põimingu omasoodu.


Roheliste rätikute äärepitside mustrid on võetud Erna Haljasmetsa Heegeldatud äärepitsidest.


Tagantpoolt ettepoole, nüüd kui piltide ülespanek peale pea pooleaastast pausi meelde tuletatud, panen peagi oma suvised tegemised ka imetlemiseks välja
lossipreili kirjutas selle 21:35 - Link - kommentaarid (11)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2012