Lossipreili näputööd
Lossipreili blogi
.: Minust :.
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinna lähistel
Tähtkuju: skorpion
.: Meeldib :.
suvi, soe, ujumine, käsitöö tegemine ja kui selleks aega antakse, küpsetamine ja söögi tegemine ning selle eest kiita saamine, teisi üllatada ning kui teised mind üllatavad, vanusega võrdne arv roose igaks sünnipäevaks, lauamängude mängimine ja võitmine, lõputu kodu kujundamine, lapsega mängimine ja talle uute asjade õpetamine, käest kinni käimine.
.: Ei meeldi :.
konnad, ämblikud, üldse igasugused putukad, külm, suusatamine, pimedus, õudusfilmid, ulmeraamatud, see kui olen teinud midagi mida tahaks muuta aga enam ei saa, et vahel ei julge teha tegusid ja öelda sõnu mida tegelikult tahaks.
.: Külastajaid :.

289746

10 Juuni 2012
Tervitustega Jaanushkale!

Sõin suure suuga oma lubadust Kanzashi lilli mitte enam teha. Siin nad on:


Miks ma ei tahtnud Kanzashi lilli siis peale esimest tutvumist enam kunagi teha? Sest nad polnud "minu". Kaks ühevärvilist laia paela üksteise kõrval polnud minu. Kui neiukeste sünnipäevad riburadapidi saabusid, hakkasin nende õite peale uuesti mõtlema. Peenemustriline puuvillane riie (eriti hea veel, kui ta näiteks on täpiline), on väga minu. Asendasin ühe 5 cm laiuse atlasspaela 5x5 cm riidetükkidega. Demonstreerin iga pildi allosas ka õiteks kasutatud kangast.

Kaks patsikummi 3aastasele naabritüdrukule:


Kaks juukseklambrit õetütrele:


Juukseklambrid poja lasteiakaaslasele:


Viimase juurde kuulusid ka sama kangaga juuksekummid:


Teisele naabritüdrukule:

Tegelikult kuulusid tipi-täpilise komplekti ka vastupidise värvilahendusega (täpiline kangas sees, valge väljaspool) juuksekummid, kuid kriitikameele abiga elimineerisin nad väikese kvaliteediprobleemi tõttu kingipakist.

Veelkord tervitused Jaanushkale ja ilusat suve kõigile!
lossipreili kirjutas selle 14:26 - Link - kommentaarid (7)

.: Teeme koos :.
.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Juuni 2012