Et ideed kunagi ei lõpeks
Et ideed kunagi ei lõpeks17 November 2008

Sain veel ühe arhailise tikandiga valmis. Heegeldasin kihnu maalamba heidest teekannule soojendaja. Vanutasin pesumasina abiga. Tikandid tegin Jõgeva lambavillasega.

Lisaks tegin ühe saunamütsi ja mõned roosid.


Panen varsti rahvusliku mütsi õpetuse siia üles.
Tahaks jõuludega seotud asju teha aga ikka tuleb midagi muud ette ja nii jäävad vist viimasele minutile.
Isabel 10:05 - Link - kommentaarid (2)

13 November 2008
Kalender 2009
Minu poolne panus Isetegija kalendrisse oli suveks rahvuslik müts. Heegeldasin selle juunis ja sai poja lemmik mütsiks. Ma nimelt pole eriline nokatsite fänn. Jätavad ju need kõrvad päikese kätte praadima ja nii on suveõhtul kõrvad liigpalju päikest saanud.
Isabel 13:08 - Link - kommentaarid (4)

10 November 2008

Rahvuslik käsitöö.
Juba ammu olen tahtnud kududa roositud kindaid. Kodus on olemas Tikand Eesti rahvakunstis II osa. Seal on olemas minu kodukoha Tõstamaa kihelkonna roositud kindad, võtsin sealt motiivid ja tikkisin labakutele. Originaalid on kootud peenikeste varrastega minul olid kasutuses 3 mm vardad.
Lõngaks taas Oslo
Randme servad on kootud pikoodega.
Originaal

Minu nägemus

Modellile on kindad suured
Kindad leiadav koha Jõuluvana kotis. Lapsele rääkisin, et Jõuluvana palus, et kooksin kindad.
Isabel 09:24 - Link - kommentaarid (3)

07 November 2008


Head soovid sügiseks.
Õhus on tunda veidi lume lõhna ja on viimane aeg sügist nautida.
Juba ammu vaatasin ANNIKIblogist üht ilusat salli, mida tahaks ka ise kududa. Sügispakki tundus see olevat paras kududa see lehtedega sall. Kudusin Titan Wool Winnerist
Kulu ~3 tokki
Vardad 4 mm
Panin oma paki ilusti tähitult teele BRITILIISILE. Aga sel korral oli minu kord saada kiusatud postikurati poolt. Minu paki vöötkoodi ei ilmunud internetti. Sel nädalal oli ka Viljandis koolis ja nii oli muretsemist küll. Õnneks jõudis pakk ilusti kohale.
Minu pakk jõudis esmaspäeval kohale ja täna hommikul sai ta kätte. Pakis oli mõnus pehme rätt kuhu on vaga mõnus peita jahedatel hommikutel oma nina. Värv on mõnus sügisene, arvan et on kootud Vouge mohäärist (olen seda juba kaua vaadanud) Veel leidisn 2 tokki longa, õunalõhnalise küünla, kaardi ja šokolaadi. Suured tänud Sulle klli.
Isabel 09:55 - Link - kommentaarid (2)