Et ideed kunagi ei lõpeks
Et ideed kunagi ei lõpeks24 Juuli 2008
Puhkus on alanud vägagi produktiivselt. Eile sai lõpetatud üks tellimus ja täna juba teen järgmist. Tsunaami Ogalala tundus huvitav ja kkuiteised seda tegid tekkis soov isegi järgi proovida. Juba mai kuus tegin algust ja siis jäin toppama. Siis tuli tuutavalt oov saada roosat keed. Läksin oma tavaariga kohale ja talle hakkas meeldima poolik Ogalala. PPool päeva posimist ja valmis sai. Helmahaldja 9 mm lõheroosad, špringl´st tellitud 6 mm rombid ja 0,15mm Illusion cord.
Mõnusalt mannavahilune ta tuli ja see saab järje

Teiseks sooviks oli südametega kee.
Isabel 18:15 - Link - kommentaarid (3)

23 Juuli 2008
Kingitused haldjaperele.
Eelmisel sügisel tellisin Pisihaldjalt oma poisile särgi. siis olime koos ühes Eesti Naises. Sealt tekkis suurem sümpaatia Pisihaldja vastu. Ikka sai kaasa elatud tema tegemisetele ja imelistele piltidele. Siis sündis väikemees enne õiget aega. Tekkis tahtmine talle midagi teha aga tundus veidi rutakas kohe midagi teha, äkki ei lähe kõik õnneks (oli ju teine niii pisike) Lükkasin oma soovi talle kinki teha suve poole, et siis on juba asjad selgemad ja omast käest tean, et ootamatud üllatused on positiivsed. Mais kirjutasain talle esimese kirja, et sooviks midagi teha aga tema soovide järgi. Mütsid poistele valmis aga mida Pisihaldjale endale. Vihje tuli minu blogist: talle meeldisid südame helmed. Viimastel tööpevadel saatsin paki ära ja jäin otama reaktsiooni. SIIN PISIHALDJA JUTT. Lausa rõõm on teah sellistele toredatele inimestele kinke (mis sest, et pooleldi avalikult).
Isabel 07:58 - Link - kommentaarid (2)

20 Juuli 2008
Puhkus on alanud aktiivselt. Eelmisel aastal ilmus Ühe lõngatokiimed Seal on üks õlgadesoojendaja. Sel esmaspäeval sattusin ühele blogile, kus oli sarnane tagurpidi koodut kamsik. Turtlegirl.76.com Esi saanud pidin proovima, kolmandal katsel õnnestus. Algus ei saanud piisavat silmuste arvu.
Kootud on 5,5 varrastel ja lõngaks OSLO
Paras praeguste soojade õhtutega peale panna. Siiski ei kasutanud Turtlegirl´li soovitusi kududa varrukad lühendatud ridadega. Järgmise teen juba nii ja ka väheke pitsilisema.

Isabel 18:25 - Link - kommentaarid (2)

16 Juuli 2008
Veel tunnike ja saabki puhkama. Vaja teha nimekiri muutkui kasvab ja kasvab. Käsitöö, hoidistamine, aiatöö ja koristmine (kelder) on nimekirjas aga esimene on suve nautimine. Õnneks sai vähemalt remont tehtud enne puhkust. Mitmed on küsinud kust olen saanud südame kujulised helmed- need on pärit Springl kevadisest tellimusest. Võtsin miinimum koguse (120 tk) ja pooled on veel alles aga mitte enam kauaks. Müügis lähevad need väga ruttu. Siin on veel üks kompekt. See on juba teel ühele erilisele inimesele
Eilse postituse punased helmed on tegelikult samad aga kohe näha kui on pildistatud sisetingimustes versus väljas päikesega. Ehteid on veel ja tuleb muutkui juurde. Lähedased on juba ammu käega löönud, see olevat ületenud sõltuvuse piiri. Hiljuti oli mul ka õe elukaaslasega arutelu, et miks ma seda põhitööks ei tee. Õel pidid olema ainult minu tehtud ehted. Seletasin talle, et see on minu pingete maandamiseks iseaalne tegevus. Alkoholi tarbin väga harva. Pigem juba arvutan kui palju saaks selle raha eest pärleid või lõnga. Samas ei tee ma ehteid suurtes kogustes selle pärast, et siis poleks enam rõõmu vaid võik s tekkida ideedekriis. Las jääda hobiks. Nüüd vaja veel teha pulmaks ehted ühele tulevasele ämmale. Käevõru, kõrvarõngad ja sallile narmad. Idee on olemas ja materjal tellitud.
Isabel 13:10 - Link - kommentaarid (6)

15 Juuli 2008
Tintsu sai KOTI kätte. Kuna see kord polnud kotivahetusel suunavaid juhiseid ja Tintsu veidi uuem isetegija siis tekkis raskusi idee tekkimisel. Siiski tekkis mõte teha ergas aga tagasi hoidlik kott. Valisin lõngadeks oranzi ja beezi. kott pidi ka piisava mahutavusega olema, et mahutaks nii enda kui ka laste vajalikud asjad. Ja siis äkki (22 juuni postitus) loen, et üks lemmikuid on roheline. Kust ma nüüd võtan rohelist kui kott juba peaaegu valmis ja kodustes tagavatades on ainult Capri lõpp ja 7 venna rohelist. Võtsin südame rindu ja tegin siiski koti valmis ja lisasin rohelist lehtedana lootuses, et kott ikka kasutamist leiab. Panin reedel koti teele veidi äreva südamega aga nagu täna lugeda võis oli ka oranz Tintsu lemmikvärv. Sellest õppetund püüa teha nagu teeksid kõige erilisemale inimesele. Siia lisan ühe lille saadetud kotilt, lill on pärit Heegeldamise piiblist.

Aias on juba peaaegu valmis punased ja mustad sõstrad. Tavalisest 10 päeva varem. Ikka oleme korjanud venna sünnipäevakoogile (22 juuli) esimesi marju. Aga nüüd peaks hakkama moosi tegema.
Mõned sõstrased ehted. Kõrvarõngaste toorikud on pärit FGM-ist Hõbedased on kahjuks otsas ja loodetavasti saab varsti juurde tellida.


Isabel 09:00 - Link - kommentaarid (7)

14 Juuli 2008
Sain eile õhtul valmis rahvusliku osa. Tegelikult oli plaanis miskit muud aga kui ligi kolm nädalat sai elatud kui vampiir, kes päikesevalgust ei kannata (silmapõletik) siis tegin velmis koti, mis pidi talve poole jääma. Heegeldatud kahe kordsest heidest nr 5 heegelnõelaga. Algul ulatus põlvini aga peale pesumasinas käiku on täpselt üleõlakott. Tikitud Novita 7 venna rohelisega. Kuigi rohelise tähendus polnud just kõige positiivsem sobis kotile kõige paremini. Lähemalt ka

Täna hommikul läksin postkontorist Helmehaldja ja Karoline Hõbelõnga pakki ära tooma ja samas sain ka kotivahetuse koti kätte. Kotis olid veelkaart ja maiustus. Suured tänud tänud sulle Rael Kott on väga ilus ja piisavalt mahukas. Minu tehtud kott oli täna hommikuks jõudnud Kalamaja postkontorisse.

Veel on valmis, saanud kahele vahvale vennale mütsid. Pildilt vaadates tundub, et väiksemale vennale jääb suureks aga eks näis.
Ehted jätan järgmisse postitusse.
Isabel 07:50 - Link - kommentaarid (2)

08 Juuli 2008
Juuni viimasel laupäeval peeti kodukandipäeva. Õhtul toimus loterii ja minu panuseks olid ehete komplekt ja trikoloorivärvides müts.
Isabel 17:03 - Link - kommentaarid (6)

07 Juuli 2008
Lõpuks ometi on silmast põletik läinud. Aega kulus 3 nädalat ja kolm rohtu. Kotivahetuse kotiga olin selleks ajaks 70% valmis saanud. Nüüd saab ilust lõpetada ja ära saata. Kohe pärast seda võtan käsile rahvusliku (kõik, mis vaja on olemas). Plaan oli ka oma vallas tomuvale laadale minna aga sel aastal käisin kui ostja. Enne haigeks jäämist tegin veel ehteid mõisakooli müügiks.


Tellimustöö ühele enesekindlale gümnaasiumi lõpetejale

SIIN LÕPETAJA
Sügisel Viljandisse koolitustele ja plaan enne seda Viljandiga tutvuma minna. Kauplesin lapsele hoidja ja hakkasin uurima, et mida võiks teha. Ja nagu ikka plaanitud sai nii, et kõikse huvitavam on just lõppenud. Mina igatahes olen Viljandis 28 ja 29 juuli. Saabki olema mõnus ja rahulik.
Isabel 12:22 - Link - kommentaarid