Et ideed kunagi ei lõpeks
Et ideed kunagi ei lõpeks17 Detsember 2011

Minu päkapikuks oli Tulihobu Sain ilusa roosa salomoni sõlmes salli, küünla, ehted ja kommid (pildistamise ajal olid tööl sahtlis). Ehteid pole kunagi piisavalt ja salle/rätte ma kasutan pidevalt. Suured tänud Sulle Tulihobu.Mina tegin ise kingituse Pipierile. Uurisin ja puurisin tema blogi. Paar aastat tagasi oli päkapiku projektis lemmiks värv,mis seotud jõuludega, tal oli see punane. Kingipakki said käterätt, küünal, ehted, pesulõksud ja šokolaad.
Isabel 08:31 - Link - kommentaarid (1)

05 Detsember 2011

Helistab mulle eelmisel nädalal hea tuttav ja teatab, et tema nägi Pärnus poes neid ilusaid satsisalle ning hind olla "eriti" kõrge: 13€. Nii palju raha tahetakse paari töötunni eest. Mina ostsin oma satsisalli lõnga (Alize Dantella) SATSISALL nn. turukaupmeestelt, kes käivad ise Leedust asju toomas hinnaga 3,5€ ja sama lõnga nägin hinnaga 6,9€ Kangadžunglis. No kuidas julgetakse üldse sellist hinda küsida? Ise on iseendast on väga heal arvamusel pigem ollakse töötu kui palk on alla 500 € kätte. Küll mees teenib. Kuna tean tema suhtumist siis eriti imestunud polnud.
Teen asju müügiks. Kulud saavad tasa ja järgmisteks projektideks ka materjaliraha. Kõige kallim asi, mille olen maha müünud on tissipadi. Tellija ütles kohe, et arvuta ausa tunnihindega, summaks sai 750 krooni ja seda 2007 aastal.
Isabel 11:38 - Link - kommentaarid (6)