Et ideed kunagi ei lõpeks
Et ideed kunagi ei lõpeks29 Detsember 2006
Minu Kalli Päkapiku Lõngakera tehtud kink. Vouge on muundunud kootud õlarätiks. Veel kord suured tänud Talle ja tema tütrele, kes tegi selle päkapiku.
Isabel 10:27 - Link - kommentaarid (2)

28 Detsember 2006
Nüüd on jõulud ilusti möödas ja karm reaalsus tagasi. Saab ühe mure lahendatud kui juba uus ja hullem tekib. Samas on kõik käsitööga seotud positiivne. Nüüd on jälle paar vahetusprojekti tekkinud, millest tahaks osa võtta.
Ps. ikka ootame lapsukese sündi.
Isabel 17:53 - Link - kommentaarid

24 Detsember 2006
Käin toas tuppa ja muutkui ootan aga ei taha ta mitte tulla. Ei ma ei oota jõulumeest ta tuleb kindlalt. Nimelt ootan väikest jõululast. Vennanaine läks eile sünnitusmajja aga ega esimene maimuke tahagi nii ruttu tulla. Ei aita isegi käsitöö tegemine.
Isabel 15:14 - Link - kommentaarid (6)

22 Detsember 2006
Maarion on saanud oma kingi ilusti kätte. Nüüd võib siis rahulikumalt higata. Muutkui ootad ja loodad, et kink meeldib ning meeldib.
Isabel 11:48 - Link - kommentaarid (1)

15 Detsember 2006
Suured tänud päkapikule. Ta kohe oskas mõtteid lugeda. Jaanuaris oli plaan käpikud kududa. Pojale meeldis ta raamat, sellega tegutsedes tuleb Jõuluvana ka ruttem. Päkapikk oli täna öösel pojal kaisus. Loomulikult on hea meel ka ajakirja ja lõngade üle. Aga vat ma teps mitte ei oska arvata, kes on see imeline
Isabel 17:40 - Link - kommentaarid (2)

13 Detsember 2006
Pärnus käidud. Eile polnud küll eriline jalutamis ilma aga siiski võtsin end kokku ja jalutasin Susa poekesse ja ostsin punast heiet. Aga oleks tahtnud palju rohkem osta. Õhtul käisin ka Annikil külas. Nüüd ootas postkastis 3 paki teadet (Helmahaldjas, Silverpoint ja päkapiku)

Isabel 13:19 - Link - kommentaarid (1)

10 Detsember 2006
Koti sain valmis ja see va viimistlemine võttis närvi halliks. Pojale meeldib nii väga süles istuda kui ma õmblen. Siis ei saa korralikult ja kiiresti teha. Nüüd kolasin foorumis ja avastasin, et päkapikutsamist on veel nädal. Ja mina rumaluke arvasin, et oli 20 detsember.
Isabel 20:01 - Link - kommentaarid

09 Detsember 2006
Kudusin elie heidest kotti ja õel oli küll suur imestus, et mis lõng seee on? Seletasin siis, et koon valmis ja panen pesumasinasse. Heegaldasin talle mütsi ka. Ah, et selle pärast tal otsaesine sügeleski. Ma ei teadnud, et ta villast mütsi ei saa kanda. Tagasi polnud nõus andma sest pidi ilus olema ja ilu nõuab ohvreid.
Isabel 12:14 - Link - kommentaarid

08 Detsember 2006
Nii hea meel, et Eriale meeldis kott. Pisikese kuusekese tegin stiilis.Kuuseke
Tellisin täna ka Helmehaldjast ja juba pandi ka pakike teele.
Isabel 18:41 - Link - kommentaarid

06 Detsember 2006
Valmistun usinalt jõuludeks. Aastavahetuse paiku peaks ka tädiks saama aga pole titale veel midagi teinud. No ei tule ühtegi head ideed. Papusid on juba suur hunnik tal olemas. Merilõvi saadetud heie ootab ka kottiks muutumist.
Isabel 17:14 - Link - kommentaarid