Et ideed kunagi ei lõpeks
Et ideed kunagi ei lõpeks24 Aprill 2009
Beebikombinesoon

Juba ligi kolm nädalat olen tädiks ühele poisipõnnile. Kudusin talle kombinesooni. Enda poisil oli ka sarnane kui beebi oli. Varukad ja sääreotsad on võimalik ärakeerata kui vaja.
Kootud on Novita Samosest, 3 tokki sinist (kood 125) ja ½ valget.
Vardad 4 mm.
Nööbiliist ja kapuuts on üleheegeldatud vähikäigul 3,5 mm heegelnõelaga.
Muster ja tegumood oma mõeldud.

" border="0" alt="" />
" border="0" alt="" />
Laantelapse üleskutse "Ei kohukestele" tuli õigel ajal ja olin selleks hetkels juba end käsile võtnud. Söömist piiranud. Kuna maal pole poes värske juurvilja valik vahel suur või on hind ülemäära kallis. Ostan nädalas vähemalt korra külmutatud juurviljasegu ja valmistan tööl mikrolaineahjus keedetud juurvilju. Saikakeste söömisele tuli karm ja kallis lõpp. Nimelt murdsin hamba, mille ravimine käib. Nüüd on poiss juba õnneks nii suur, et suudab rattaga sõita kiiremine kui mina jala tuleks kepikõnnikepid vaadata ja nii saaks temaga sportida. Koos ratastega sõites jääb koormus mulle väheseks.

Päikest Teile
Isabel 11:26 - Link - kommentaarid (3)

13 Aprill 2009
JAKK

Lõpuks saan näidata oma heegeldatud jakki. Algus sai tehtud jaanuari lõpus, kui laps jäi haigeks ja valmis märtsi viimasel nädalal. Aega kulus sellepärast nii palju, et selle tegaine oli kui preemia iga lõpetatud koolitöö eest. Nii väga tahtus heegeldada, et isegi õppimine läks kiiresti. Mõnus suvel kleidile peale panna.
Materjal Kotiväki (1,75 tokki kulus)
Heegelnõel 2

" border="0" alt="" />
Üks pilt seljas
" border="0" alt="" />
Nööbid
" border="0" alt="" />
Isabel 08:51 - Link - kommentaarid (10)